Son Dakika Haberleri: Bartın Haluk Levent, Barış Akarsu Anısına Düzenlenen Konserde Sahneye Çıktı

Bartın Haluk Levent, Barış Akarsu Anısına Düzenlenen Konserde Sahneye Çıktı

3 ay önce

Sanatçı Barış Akarsu'nun ölümünün 10'uncu yıldönümü nedeniyle düzenlenen konserde Haluk Levent, Bartın'ın Amasra İlçesi'nde sahneye çıktı.

Sanatçı  Barış Akarsu'nun ölümünün 10'uncu yıldönümü nedeniyle düzenlenen konserde  Haluk Levent,  Bartın'ın  Amasra İlçesi'nde sahneye çıktı.

4 Temmuz 2007'de  Bodrum'da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden  Barış Akarsu, ölümünün 10'uncu yıldönümünde memleketi  Bartın'ın  Amasra İlçesi'nde düzenlenen konserle anıldı.  Amasra Büyük Limanı'ndaki konsere çok sayıda vatandaş katıldı.  Haluk Levent, ücret almadan geldiği konser sırasında  Barış Akarsu'nun annesi Hatice Akarsu ile babası Selahattin Akarsu'yu sahneye çıkartarak, acılarını paylaştı.

Haluk Levent,  Amasra'nın  Barış Akarsu sayesinde tanındığını belirterek, " Barış Akarsu anma etkinlikleri her yıl yapılması gerekir. Bu yıl  Twitter'den yaptığım serzeniş nedeniyle burada konser vermeye karar verdim. ve hiçbir ücret almadan Barışımız için buradayım" dedi.

Konser sırasında  Barış Akarsu'nun kullandığı motosiklet sahnenin önünde hazır bulundu.

Sanatçı  Haluk Levent,  Barış Akarsu'nun seslendirdiği şarkıları da seslendirerek, alandaki kalabalığı coşturdu.

AK Parti'den Topbaş'ın İstifasına İlk Tepkiler: Kavgasız, Gürültüsüz Bir Nöbet Değişimi Son Dakika! MGK'dan Barzani'ye Uyarı Çıktı: Uluslararası Anlaşmalardan Kaynaklanan Haklarımız Var
Trabzonspor, 3-0 Öne Geçtiği Maçta Alanyaspor'a 4-3 Yenildi