Bartın İl Emniyet Müdürü Altınok, Çocuklara Hediye Dağıttı - Son Dakika

Bartın İl Emniyet Müdürü Altınok, Çocuklara Hediye Dağıttı

02.01.2012 17:00
Bartın İl Emniyet Müdürü Altınok, Çocuklara Hediye Dağıttı, System.String[]

Bartın İl Emniyet Müdürü Mehmet Altınok, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde tedavi gören çocuklara hediye dağıttı.

Bartın İl Emniyet Müdürü Mehmet Altınok, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde tedavi gören çocuklara hediye dağıttı.

Altınok, gazetecilere yaptığı açıklamada, yeni yılda hem ailelerine hem de çocukları hastanede ziyaret ederek çeşitli hediyelerle moral vermek istediklerini söyledi.

Çocukların emniyet mensuplarını daha yakından tanımalarının bu gibi etkinliklerle daha faydalı olacağını anlatan Altınok, şöyle konuştu:

"İnşallah bu yaptığımız ziyaret ve hediyeler çocuklarımız için faydalı olur. Yeni yıla girdiğimiz şu günlerde bu özel günlerini hastanede geçiren aileleri ve çocuklarımızı ziyaret ediyoruz. Bu bizim sosyal sorumluluk çerçevesinde yaptığımız bir uygulamadır. Belki bu vesile ile morallerini biraz olsun yükselttiysek daha çabuk iyileşmesinde katkı olacağımızı düşünüyoruz. Bu çocuklar bizim geleceğimiz, çocuklarımızı iyi yetiştirmemiz lazım. Sağlıklarıyla ilgilenmemiz gerekmektedir."

- BARTIN

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bartın İl Emniyet Müdürü Altınok, Çocuklara Hediye Dağıttı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kırmızı Oda'da Boncuk ve Can aşkının hayal olduğunu öğrenen izleyiciler hayal kırıklığına uğradı Son Dakika: WhatsApp'tan geri adım! Tepki çeken gizlilik sözleşmesi 3 ay ertelendi Türkiye'nin koronavirüs aşı programındaki başarısı dünya gündeminde: Bir günde yaptıkları aşıyı Fransa 3 haftada yaptı TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu Ramo'da şok eden ayrılık! Başrol oyuncusu diziye veda ediyor Son Dakika: İçişleri Bakanlığı'ndan 81 il valiliğine ek genelge! Kısıtlamadan muaf tutulanların listesi genişletildi Şarkıcı Doğuş, kozmetik sektörüne adım attı: Markama güveniyorum Parkta soğuktan titrerken bulunan genç adam hiçbir yardımı kabul etmedi