Bartın Tso Başkanı Toksöz Açıklaması - Son Dakika

Bartın Tso Başkanı Toksöz Açıklaması

08.09.2012 16:40
Bartın Tso Başkanı Toksöz Açıklaması, System.String[]

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı İsmail Toksöz, yeni hizmet binalarının tamamlanma aşamasına geldiğini bildirdi.

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı İsmail Toksöz, yeni hizmet binalarının tamamlanma aşamasına geldiğini bildirdi.

Toksöz, gazetecilere yaptığı açıklamada, kent merkezinde bulunan yeni hizmet binasında yaptığı incelemede, çalışmaların titizlikle sürdüğünü gördüğünü belirtti.

Yeni hizmet binasıyla üyelerine ve vatandaşlara daha iyi hizmet sunulacağını aktaran Toksöz, "Restorasyon çalışmaları devam eden yeni hizmet binamız, tamamlanma aşamasına geldi. Oda olarak Bartın'a yakışır bir hizmet binasını kazandırmanın çabası içindeyiz. Yeni hizmet binamızı biran önce hizmete sokup, 100 yıllık geçmişi olan odamıza yakışır şekilde daha kaliteli hizmet sunmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Muhabir: Selim Bostancı/Sinan Özmüş

Yayıncı: Nurhan Çorlu - BARTIN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bartın Tso Başkanı Toksöz Açıklaması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ronaldo'nun sevgilisi yaşadıkları tutkulu aşkı anlattı: Cristiano tam bir bomba Seda Sayan, yeni işiyle seyircilerin karşısına çıkıyor İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı, Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağa saldıran kadın kameralara yakalandı Son Dakika: Türkiye'de 22 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 71 can kaybı, 2102 yeni hasta tespit edildi Yolcu otobüsünde 17 yaşındaki genç kızı izleyerek mastürbasyon yapan muavin tutuklandı 5 yaşındaki çocuğun boğazından canlı solucan çıkarıldı! Bir yıldır midesinde yaşıyormuş Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok