Başak Akbay'la Bir Gün - Son Dakika

Başak Akbay'la Bir Gün

16.04.2014 13:18
Başak Akbay'la Bir Gün

Deniz Yıldızı dizisinin oyuncusu Başak Akbay, BRN Yatakları ve Ofis Tekin işbirliğiyle Armada'da dizayn edilen yaşam alanında sevenleriyle buluşacak.

"Deniz Yıldızı" dizisinin sevilen oyuncusu Başak Akbay, BRN Yatakları ve Ofis Tekin işbirliğiyle Armada'da dizayn edilen yaşam alanında sevenleriyle buluşacak.

Başak Akbay'ın hayranları, 19 Nisan Cumartesi günü saat 17.00'de BRN mağazası önündeki meydanda gerçekleştirilecek etkinlikte ünlü oyuncunun en doğal hallerine yakından tanık olma şansına erişecek. Üzerindeki bahar yorgunluğunu BRN Yatakları'nın özel olarak ürettiği katlanılabilir Oxford yatak ile atacak olan Akbay, Ofis Tekin'in ergonomik olarak tasarlanan ve modern çizgilere sahip ofis mobilyalarında senaryo çalışmaları yapacak. Tüm hayranlarının rahatça izleyebileceği bu etkinlikte Başak Akbay, hayranlarından kendisine gelen soruları da yanıtlayacak.

Etkinlikte bir günlük yaşamını gözler önüne serecek Akbay, sosyal medya hesapları üzerinden "#basakakbayla1gun" hashtagiyle paylaşacağı "selfie" fotoğraflarıyla da tüm sevenlerini bu etkinliğe davet etti. - ANKARA

Başak Akbay'la Bir Gün
Başak Akbay'la Bir Gün
Başak Akbay'la Bir Gün

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Başak Akbay'la Bir Gün - Son Dakika


Advertisement