Son Dakika Haberleri: Başak Dizer'in Kıvanç Tatlıtuğ'dan Ayrı Tatil Yapmasına Takipçileri Tepki Gösterdi

Başak Dizer'in Kıvanç Tatlıtuğ'dan Ayrı Tatil Yapmasına Takipçileri Tepki Gösterdi

11 ay önce

Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer, kız kardeşi ile çıktığı tatilden sosyal medya hesabından paylaşımlar yaptı. Dizer'in, eşi Kıvanç Tatlıtuğ'dan ayrı tatil yapması takipçilerinin dikkatini çekti.

Yılmaz Erdoğan imzalı Organize İşler 2: Sazan Sarmalı'ında horoz dövüşçüsü olarak yer alacak olan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, çekimlere başladı. Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer ise kız kardeşi ile Tyland'a tatile gitti.

"EŞİNLE FOTOĞRAF PAYLAŞSANA"

Kıvanç Tatlıtuğ'dan ayrı tatil yapmayan Başak Dizer'in kız kardeşiyle tatile çıkması,takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Sosyal medya hesabından tatil fotoğrafları paylaşan Başak Dizer'in bir takipçisinin " Sen Türkiye'nin en yakışıklı adamıyla evlisin, onunla fotoğraf paylaşsana" sözü ise tebessüm ettirdi.

İşte Başak Dizer'in tatil paylaşımları;

SADE BİR TÖREN İLE DÜNYA EVİNE GİRMİŞLERDİ

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer iki yıllık birlikteliklerinin ardından sade bir nikah töreni ile Paris Türk Büyükelçiliği'nde dünya evine girmişti.

Başak Dizer'in Kıvanç Tatlıtuğ'dan Ayrı Tatil Yapmasına Takipçileri Tepki Gösterdi
Haber Yayın Tarihi : 07.07.2018 03:11 Tarlasını Sürerken 5 Bin Yıllık Tarihi Eserler Buldu, "Tutuklanırım" Korkusuyla Müze Müdürüne Koştu ABD'de Bir Öğretmenin Kız Öğrenciyi Taciz Ettiği Anlar, Saniye Saniye Kaydedildi Özcan Deniz'in Yıllar Önce Gusül Abdesti Alma Görüntüsü Sosyal Medyayı Salladı