Başakşehir'de okullar eğitime hazırlanıyor - Son Dakika

Başakşehir'de okullar eğitime hazırlanıyor

Başakşehir Belediyesi, 21 Eylül'de kapılarını öğrencilere açacak olan okullarda bugünlerde hummalı bir çalışma yürütüyor.

Başakşehir'de okullar eğitime hazırlanıyor, System.String[]

Başakşehir Belediyesi, 21 Eylül'de kapılarını öğrencilere açacak olan okullarda bugünlerde hummalı bir çalışma yürütüyor. Öğrenci ve öğretmenlerin sağlığı için okullar dezenfekte ediliyor.

Başakşehir Belediyesi, uzun bir aradan sonra eğitim ve öğretimin başlayacağı okullarda Covid-19 başta olmak üzere tüm hastalıklara karşı dezenfeksiyon işlemleri yapmaya başladı. Çalışmalar kapsamında ilk etapta ana sınıfları ve ilkokul birinci sınıf öğrencilerinin kullanacağı alanlar hijyenik hale getiriliyor.

İnsan sağlığına zararsız ürünler kullanılıyor

Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, özel tulumlarını giyerek insana zararsız alkollü dezenfektanlarla sıralardan oyun gruplarına, tuvalet ve camlardan duvarlara kadar öğrencilerin kullanacağı tüm alanları dezenfekte ediyor.

Dezenfeksiyon çalışmaları devam edecek

Sağlık İşleri Müdürlüğü Şefi Eyüp Şaş, Milli Eğitim İlçe Müdürlüğü'nün bildirdiği tüm okullarda dezenfeksiyon çalışmaları yapılacağını belirterek, dezenfeksiyon çalışmalarının periyodik olarak ilçe genelindeki okullarda devam edeceğini söyledi. - İSTANBUL

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 00:57 - Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Başakşehir'de okullar eğitime hazırlanıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan'ın saldırıları sonrası akıllara BBC spikerinin Ermeni Başbakanı köşeye sıkıştırdığı anları akıllara getirdi UBS'den heyecanlandıran tahmin: Ons altın yıl sonuna doğru 2 bin dolara ulaşabilir 14 yaşındaki Halilcan sokak köpeklerinden kaçarken kazada öldü Savaşmaktan kaçan Ermeni erkeklere yurt dışı yasağı ile önlem Kreşte boğazına kaçan hamur kaçmasıyla felç kalan Mukaddes'in ailesinden adli tıp raporuna itiraz Prof. Dr. Yeşim Taşova duyurdu: Uykusuzluk, koronavirüs belirtisi olabilir İlham Aliyev, BM Genel Sekreteri ile görüştü: Ermenistan işgal altındaki topraklarımızdan çekilirse gerginlik çözülür Çin'de dağ sıçanı yiyen kadında 'bubonik veba' tespit edildi, 17 bölge risk altında