Başarılarını Başkan Köksoy'la Paylaştılar - Son Dakika

Başarılarını Başkan Köksoy'la Paylaştılar

3 yıl önce

İl Genelinde Okul Sporları Halk Oyunları dalında bir ’inci olan Şehit. Uz. Çvş. İbrahim Erdoğan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Metin Çoban ve öğrencileri ile birlikte Belediye Başkanı Faruk Köksoy’u makamında ziyaret etti.

Başarılarını Başkan Köksoy'la Paylaştılar, System.String[]

İl Genelinde Okul Sporları Halk Oyunları dalında bir 'inci olan Şehit. Uz. Çvş. İbrahim Erdoğan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Metin Çoban ve öğrencileri ile birlikte Belediye Başkanı Faruk Köksoy'u makamında ziyaret etti.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Köksoy, şöyle konuştu; "Birçok sporcumuza halk oyunları ekiplerine, satranç sporcularına imkanlarımız doğrultusunda destek verdik. Çünkü burası halkın kurumu ve biz bu şehirde yaşayanlara hizmet etmek durumundayız.


Belediyemizin web ve sosyal medya hesaplarını takip etmenizi istiyorum. Çünkü çok güzel hizmetler oluyor. Bunlar bilinmediği zaman bir anlamı olmuyor. O yüzden yapılan ve kazanılan her şeyi görmek lazım. Memleketimizin kendi değerlerini, milletimizin ve vatanımızın gerçek potansiyelini öğrenemezsek başkaları bizi başka şeyler öğretir. Kendi bilgimize sahip olmak zorundayız. İnanın çocuklar, tarih ve coğrafya birbiriyle örtüşür, kopmaz. Tarihi ve coğrafyayı tanımak zorundayız."


Ayrıca Türkiye Halk Oyunları Federasyonu bölge hakemlerince halk oyunlarına desteklerinden dolayı Sebattın Arabul, aracılığıyla Başkan Köksoy'a plaket sunuldu. - ARDAHAN

Haber Yayın Tarihi: 31.03.2017 10:50 Kaynak: İHASon Dakika

Sinop, Türkiye'de trafik lambası olmayan tek il olma özelliğini kaybetti
Uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan oyuncu Berk Oktay'dan dava sonrası ilk açıklama: Namus davamdır İçişleri Bakanı Soylu: Her şeyi bırakıp gazetecilik yapmak istiyorum