Başarılı Öğrenci Altınla Ödüllendirildi - Son Dakika

Başarılı Öğrenci Altınla Ödüllendirildi

10.06.2017 17:56
Başarılı Öğrenci Altınla Ödüllendirildi, System.String[]

Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) sınavında 120 sorunun tamamını doğru cevaplayan Karaveli Köyü Ortaokulu öğrencisi Zeynep Özdemir'i çeyrek altınla ödüllendirdi.

Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) sınavında 120 sorunun tamamını doğru cevaplayan Karaveli Köyü Ortaokulu öğrencisi Zeynep Özdemir'i çeyrek altınla ödüllendirdi.

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu'nda düzenlenen törende konuşan Sorgun Belediye Başkanı Şimşek, ilçede eğitim başarı seviyesinin her geçen yıl daha da yükseldiğini söyledi.

İlçe merkezinin yanında köy okullarında da başarının arttığını ifade eden Şimşek, "Karaveli köyümüzde eğitim gören öğrencimiz TEOG sınavında 120 sorunun tamamını doğru yanıtlayarak önemli bir başarı elde etmiştir. Kendisini tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum." dedi.

Belediye olarak yapılan tüm başarılı çalışmaları desteklediklerini belirten Şimşek, "Öğrencimizi motive etmek, diğer öğrencilerin de Zeynep'i örnek almasını sağlamak için ödüllendirmek istedik. Kendisini tekrar kutluyorum." diye konuştu.

Ödül törenine katılan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Ekinci, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Zeynep Özdemir'in Sorgun'da ilk kez bir köy okulundan TEOG sınavında 120 sorunun tamamını doğru cevaplama başarısını gösteren öğrenci olduğunu söyledi.

Ekinci, Zeynep'in köy okullarında da başarı elde edilebilineceğini gösterdiğini vurgulayarak, "Zeynep'in isteyerek ve düzenli çalışması bu başarıyı getirmiştir. Öğrencimizi tebrik ediyor, başarısının devamını diliyorum." ifadelerini kullandı.

Daha sonra Başkan Şimşek, Zeynep Özdemir'i çeyrek altınla ödüllendirdi.

Başarılı Öğrenci Altınla Ödüllendirildi

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Başarılı Öğrenci Altınla Ödüllendirildi - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Biden, bu sözleriyle İsrail'i kızdıracak: İsrail-Filistin sorununda en iyisi iki devletli çözüm 17:45 Son Dakika! Biden, bu sözleriyle İsrail'i kızdıracak: İsrail-Filistin sorununda en iyisi iki devletli çözüm Öz kızını öldüresiye döven anneye 1 yıl 6 ay hapis cezası verildi 17:38 Öz kızını öldüresiye döven anneye 1 yıl 6 ay hapis cezası verildi Sürücüler çileden çıktı! Düğün eğlencesinde yol kapatıp, havaya ateş açtılar 17:31 Sürücüler çileden çıktı! Düğün eğlencesinde yol kapatıp, havaya ateş açtılar
Altın Ayakkabı ödülünün sahibi, Bayern Münih'in golcüsü Robert Lewandowski oldu 17:25 Altın Ayakkabı ödülünün sahibi, Bayern Münih'in golcüsü Robert Lewandowski oldu Demirören Grubu, bankalarla pazarlığa oturdu! 1,5 milyar dolarlık kredi borcunu yapılandırmak istiyor 17:19 Demirören Grubu, bankalarla pazarlığa oturdu! 1,5 milyar dolarlık kredi borcunu yapılandırmak istiyor TRT'den Rıdvan Dilmen'in maaşıyla ilgili açıklama: Bugüne kadar hiçbir ücret ödenmemiştir 17:10 TRT'den Rıdvan Dilmen'in maaşıyla ilgili açıklama: Bugüne kadar hiçbir ücret ödenmemiştir
Son Dakika! Bahçeli'den CHP ve İYİ Parti'nin 17:03 Son Dakika! Bahçeli'den CHP ve İYİ Parti'nin "HDP meşrudur" sözlerine yanıt: HDP, terör örgütünün mazbata almış halidir Sercan Yıldırım, yeni imajıyla gündeme oturdu! Hangi işlemi yaptırdığı merak ediliyor 16:12 Sercan Yıldırım, yeni imajıyla gündeme oturdu! Hangi işlemi yaptırdığı merak ediliyor
Advertisement