Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi - Son Dakika

Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi

16.06.2016 19:50
Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi, System.String[]

Mersin'in Tarsus ilçesinde İngilizce Dil Eğitim Sistemi DynEd'de başarılı olan 10 öğrenci, tablet bilgisayar ile ödüllendirildi.

Mersin'in Tarsus ilçesinde İngilizce Dil Eğitim Sistemi DynEd'de başarılı olan 10 öğrenci, tablet bilgisayar ile ödüllendirildi.

Tarsus Kaymakamlığı toplantı salonunda düzenlenen törene Kaymakam Bekir Atmaca, Milli Eğitim Müdürü Ahmet Sefa Demir, başarılı öğrenciler ve öğretmenler katıldı. Kaymakam Atmaca, ülkenin geleceği doğrultusunda devlet olarak eğitime büyük önem verdiklerini belirterek, geleceğin şekillenmesinde en büyük faktörün eğitim olduğunu söyledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Sefa Demir ise "Öğrencilerin yabancı dil öğreniminin teşvik edilmesi ve DynEd İngilizce Dil Eğitimi Sistemi kullanma oranlarının artırılması, öğretmenlerin ve okul idarecilerinin okullarında DynEd uygulamalarının kontrolünü ve devamlığını sağlamaları, emsallerine göre daha çok çalışma ve başarı gösteren öğrencilerin, öğretmenlerin ödüllendirilmesi müdürlüğümüzce uygun görülmüştür." dedi.

Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi
Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi

Kaynak: CİHAN

Son Dakika Yerel Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan'ın üstünü çizdiği Mehmet Şimşek, sessizliğini "aşı milliyetçiliği" paylaşımıyla bozdu Yunanistan'dan Ege Denizi'nde ağır tahrik: ABD'ye ait 30 Black Hawk helikopteri Dedeağaç'a konuşlandırılıyor 16 yaşındaki genç kız, TikTok videosu çektiği sırada silahlı bir saldırgan tarafından katledildi Hulk transferinde sonuç alamayan Beşiktaş'ta yeni hedef Cenk Tosun Görüntü İstanbul'un göbeğinden! Esnaftan ayakkabı hırsızına meydan dayağı Baba evinde tabancayla vurulan Feride'nin sır ölümünde 5 akraba gözaltında TSK personeline ilişkin kanun teklifi TBMM Milli Savunma Komisyonu'nda kabul edildi KKTC'de yakalanan FETÖ'nün firari mahrem imamı Ahmet Yiğit, Türkiye'ye getirildi