Başarılı Öğrencilere Ödül - Son Dakika

Başarılı Öğrencilere Ödül

02.01.2012 14:00
Başarılı Öğrencilere Ödül, System.String[]

Akdağmadeni Yusuf Ziya İlköğretim Okulu, deneme sınavında başarılı olan öğrencileri ödüllendirdi.

Akdağmadeni Yusuf Ziya İlköğretim Okulu, deneme sınavında başarılı olan öğrencileri ödüllendirdi.

Okul Müdürü Mahir Koçak, yaptığı açıklamada, bu yıl okulda düzenledikleri deneme sınavında 4,5,6,7 ve 8'inci sınıflarda ilk üçe giren öğrencilere çeşitli hediyeler verdiklerini söyledi.

Koçak, "Biz okul olarak başarı sağlayan öğrencilere bu tür ödüller vererek teşvik etmeyi planlıyoruz. Bilimi sürekli takip ederek değişen, gelişen dünyaya, donanımlı bireyler hazırlayarak, hem ülkemizin hem de dünyanın gelişimine olumlu yönde katkı yapabiliriz" diye konuştu.

Koçak, başarılı olan öğrencilere hediye alan öğrenci velisi Mustafa Denli'ye ve katkılarından dolayı Okul Aile Birliği Başkanı Abdi Küçükakça'ya teşekkür etti.

- YOZGAT

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Başarılı Öğrencilere Ödül - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti Rusya genelinde binlerce muhalif Navalny için sokaklarda Eski takım arkadaşı Guarin'den Falcao'ya: Galatasaray'ı bırak bize gel Ankara oyun havası oynayan Aleyna Tilki'nin performansı takipçileri tarafından beğenilmedi Biden istedi, NASA ödünç verdi! 3.9 milyar yıllık 'Ay Taşı' Beyaz Saray'da Serdar Ortaç'tan tepki çeken itiraf! Kredisini ödeyemeyince devlet bankası borcunu 8 ay ertelemiş Dünyanın en tatlı hırsızı! Her gün poğaçalar eksiliyordu, hırsız 'Nandu' çıktı 'Kardeşler aç abi' pankartıyla dilenen kadının kucağından bez bebek çıktı