Başarılı Öğrenciye Ödülü Verildi - Son Dakika

Başarılı Öğrenciye Ödülü Verildi

02.01.2012 17:21
Başarılı Öğrenciye Ödülü Verildi, System.String[]

Gaziantep'in Fransız işgalinden kurtuluşunun 90. yılı kapsamında düzenlenen "İnanç ve Zaferin Kararlılığı Gaziantep Destanı" konulu resim, şiir ve kompozisyon yarışmasında 8. sınıf öğrencisi İrem Akyel birinci oldu.

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Gaziantep'in Fransız işgalinden kurtuluşunun 90. yılı kapsamında düzenlenen "İnanç ve Zaferin Kararlılığı Gaziantep Destanı" konulu resim, şiir ve kompozisyon yarışmasında Özel Seçkin Koleji 8. sınıf öğrencisi İrem Akyel birinci oldu.

Birinci olan başarılı öğrenci İrem Akyel'e, Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Ekrem Serin tarafından düzenlenen törenle ödülü verildi.

Ekrem Serin, Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu'nda yapılan ödül törenindeki konuşmasında, Gaziantep'in kurtuluşunun 90. yılı kapsamında, il genelinde değişik sosyal ve kültürel etkinlikler yapıldığını, yarışmalar düzenlendiğini ve bu etkinliklerle 25 Aralık tarihinin öneminin genç kuşaklara daha iyi bir şekilde anlatılmaya çalışıldığını dile getirdi.

Aynı zamanda sınav odaklı eğitim öğretim içerisinde öğrencilerin bu tür yeteneklerinin açığa çıkarılması ve desteklenmesinin de önemine değinen Serin, katılımlarından ve başarılarından dolayı tüm öğrencileri ve velilerini kutlayarak, derece giren tüm öğrencileri kutladı.

- GAZİANTEP

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Başarılı Öğrenciye Ödülü Verildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş, koronavirüse yakalandı Son Dakika: Ankaragücü-Hatayspor maçı ileri bir tarihe ertelendi SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler Mourinho, Gareth Bale'ın adını duyunca küplere bindi: Artık yeter "Saplantılı" aşığı tarafından katledilen Hazal Tektaş'ın son görüntüleri ortaya çıktı Manisa'da yaşayan emekli vatandaş, evine gelen 3.944 liralık doğal gaz faturasıyla hayatının şokunu yaşadı 2019'da yılın yatı seçilmişti! Bodrum'a demir atan yüzen saraya 450 bin TL'lik yakıt alındı 8 aylık kızı 7. kez ameliyat olan Sinan Özen, son durumu anlattı: Mecalimiz kalmadı