Başarılı Polisler Ödüllendirildi - Son Dakika

Başarılı Polisler Ödüllendirildi

12.01.2012 14:25
Başarılı Polisler Ödüllendirildi, System.String[]

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü tarafından, ilde görev yapan polislerden seçilen yılın polislerine ödül verildi.

Ticaret ve Sanayi Odası'nın Fuayesi'ndeki törene, başta Vali Şükrü Kocatepe olmak üzere daire müdürleri, STK temsilcileri, işadamları ve emniyet mensupları katıldı.

Yılın polisleri ödül töreninde, Vali Kocatepe, yaptığı konuşmada, "Emniyet ve güvenlik olmadan huzurun olması mümkün değildir. Görevlerin yapılmasında bir kutsiyet vardır. Görevlerinde üstün başarı gösteren memurlarımızı kutluyorum. Başarı belgelerini almak için diğer memurlarımızın da gayret edeceğine inanıyorum" dedi.

Emniyet Müdürü Mustafa Aydın da, güvenlik hizmetlerini, insan haklarına riayet edilerek, yerine getirmeye çalıştıklarını söyledi.

Tören, geçen yıl başarı gösteren 12 polis memuruna başarı belgelerinin verilmesiyle sona erdi.

Törende başarılı olan polislerin ödülleri Vali Şükrü Kocatepe, Belediye Başkanı Mustafa Poyraz ve İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, Emniyet Asayiş Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği Başkanı Ali Cilve ve diğer ilgililer tarafından verildi.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Başarılı Polisler Ödüllendirildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Real Madrid, evinde Shakhtar Donetsk'e 3-2 mağlup oldu Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret