Başbakan Erdoğan'a Erzincan Balı - Son Dakika

Başbakan Erdoğan'a Erzincan Balı

19.02.2012 14:01
Başbakan Erdoğan'a Erzincan Balı, System.String[]

Erzincan Kemahlılar Sosyal, Kültür ve Yardımlaşma Derneği üyeleri, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a bal, tereyağı ve tulumpeyniri hediye etti.

Erzincan Kemahlılar Sosyal, Kültür ve Yardımlaşma Derneği üyeleri, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a bal, tereyağı ve tulumpeyniri hediye etti.

Başbakan Erdoğan'ın, Üsküdar Kısıklı'da bulunan konutunun önüne Erzincan Kemahlılar Sosyal, Kültür ve Yardımlaşma Derneği üyesi bir grup geldi. Dernek Başkanı Şeraffettin Ulutürk, "Erzincan Kemahımızın balını, tulumpeynirini ve tereyağını getirdik. Sevgili başbakanımıza geçmiş olsun ziyaretinde bulunuyoruz. Dünya lideri olan ve Türkiye'yi ufuklara taşıyan bir lider olarak bizler onu çok seviyoruz. Ülkemizin bu güzelliklere, bu ortama gelmesinin en büyük mimarıdır" dedi.

"Balımızın tadını ona taddırmak istiyoruz" diyen Ulutürk, "Erzincanlıların sevgi ve saygısını Başbakan Erdoğan'a iletiyoruz" diye konuştu. Ulutürk daha sonra Başbakan Erdoğan için getirdikleri balı, tereyağı ve tulumpeynirini basın mensuplarına gösterdi. Ulutürk daha sonra yanında getirdiği balı, tereyağı ve tulumpeynirini korumalar aracılığıla Başbakan Erdoğan'a iletti.

"SAYIN BAŞBAKANIMIZ GEÇMİŞ OLSUN"

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden 2010 yılında işten çıkarıldıklarını iddia eden bir grup itfaiyeci de üzerinde, "Sayın başbakanımız geçmiş olsun" yazılı pankartı açtılar. İtfaiyeciler adına konuşan Bilal Ayazoğlu, Başbakan Erdoğan'a geçmiş olsun dileklerini ileterek, "68 tane itfaiyeden ayrılan arkadaşlarımız için de buraya gelmiş durumdayız. Öncelikli temmenimiz işimize geri dönmemiz. Başbakanımıza ulaşabilirsek ondan tekrar sevmiş olduğumuz itfaiyeye dönmek istiyoruz" diye konuştu.

BAŞBAKAN ERDOĞAN TELEKONFERANS İLE BAĞLANACAK

Bu arada bir kadın da yanında getirdiği çiçeği ve 2 klasörü Başbakan Erdoğan'ın korumalarına verdikten sonra aracıyla hızla uzaklaştı. Başbakan Erdoğan'ın Abdi İpekçi Spor Salonu'nda Ak Parti İl Gençlik Kolları Kongresi'ne telekonferans sistemiyle bağlanacağı öğrenildi. Telekonferans sistemini sağlayacak olan araç da Başbakan Erdoğan'ın Kısıklı'da bulunan konutuna giriş yaptı.

SK-OU (MK) - İstanbul/ Üsküdar

Başbakan Erdoğan'a Erzincan Balı
Başbakan Erdoğan'a Erzincan Balı
Başbakan Erdoğan'a Erzincan Balı
Başbakan Erdoğan'a Erzincan Balı
Başbakan Erdoğan'a Erzincan Balı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Başbakan Erdoğan'a Erzincan Balı - Son Dakika


Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Koronavirüse yakalanan Ekrem İmamoğlu'nun ailesinin test sonuçları negatif çıktı Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot