Başbakan Erdoğan'ı bekleyen coşkulu kalabalık (2) - - Son Dakika

Başbakan Erdoğan'ı bekleyen coşkulu kalabalık (2) -

19.06.2014 17:47

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Avusturya'nın başkenti Viyana'da konaklayacağı otelde, Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) yetkilileri ve Türk vatandaşlarınca karşılandı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Avusturya'nın başkenti Viyana'da konaklayacağı otelde, Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) yetkilileri ve Türk vatandaşlarınca karşılandı.

Başbakan Erdoğan ve beraberindeki heyet, geniş güvenlik tedbirleri eşliğinde konaklayacağı Viyana Grand Otel'e geçti.

Erdoğan'ı, burada, UETD'nin Viyana ve bazı Avrupa ülkelerindeki yöneticileri ile Türk vatandaşları karşıladı.

Başbakan Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, karşılayanlar arasında bulunan kas erimesi hastası 16 yaşındaki Mehmet Ali Gökçe ve babası Murat Gökçe ile bir süre sohbet etti.

Erdoğan, sabahın erken saatlerinden bu yana otelin önünde beklediklerini ve yıllardır bu anın özlemini çektiklerini dile getirirken ağlayan Murat Gökçe ile bir süre sohbet etti.

Mehmet Ali Gökçe'ye de memleketini soran ve " Samsun'un Carşamba ilçesi" cevabını alan Erdoğan, Gökçe'ye memleketine gidip gitmediğini, oraları beğenip beğenmediğini sordu.

Erdoğan, kendisinden bir isteği olup olmadığını sorduğu Gökçe'nin, hatıra fotoğrafı çektirme isteğini de geri çevirmedi.

Başbakan Erdoğan'ı bekleyen coşkulu kalabalık (2) -
Başbakan Erdoğan'ı bekleyen coşkulu kalabalık (2) -

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Başbakan Erdoğan'ı bekleyen coşkulu kalabalık (2) - - Son Dakika


Son Dakika

Seyhan Soylu durulmuyor: Serpil Çakmaklı, Nihat Doğan'dan hamile kalıp çocuk aldırdı 11:03 Seyhan Soylu durulmuyor: Serpil Çakmaklı, Nihat Doğan'dan hamile kalıp çocuk aldırdı Son dakika: 36 ile kar yağışı uyarısı yapıldı! Meteoroloji hafta ortasına dikkat çekti 09:40 Son dakika: 36 ile kar yağışı uyarısı yapıldı! Meteoroloji hafta ortasına dikkat çekti Türkiye sınırında gerginlik tırmanıyor! ABD'ye ait helikopter ve askeri araçları taşıyan gemi Dedeağaç'a geldi 09:28 Türkiye sınırında gerginlik tırmanıyor! ABD'ye ait helikopter ve askeri araçları taşıyan gemi Dedeağaç'a geldi
Baba ve iki oğlunun feci ölümü! Yer sofrasında yemek yerken kurşunların hedefi oldular 01:13 Baba ve iki oğlunun feci ölümü! Yer sofrasında yemek yerken kurşunların hedefi oldular Avrupa'nın en büyük teleskobunun aynası dev kargo uçağıyla Erzurum'a getirildi! Rektör gözyaşlarına hakim olamadı 21:41 Avrupa'nın en büyük teleskobunun aynası dev kargo uçağıyla Erzurum'a getirildi! Rektör gözyaşlarına hakim olamadı Müslüme soruşturmasında dede Hasan Yağal'ın hangi suçtan tutuklandığı ortaya çıktı 18:39 Müslüme soruşturmasında dede Hasan Yağal'ın hangi suçtan tutuklandığı ortaya çıktı
Yerli otomobilin fiyatı ne kadar olacak? İşte TOGG CEO'sunun yanıtı! 16:05 Yerli otomobilin fiyatı ne kadar olacak? İşte TOGG CEO'sunun yanıtı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla döviz kurunda manipülasyon yapanlar tek tek tespit edilecek 14:57 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla döviz kurunda manipülasyon yapanlar tek tek tespit edilecek
Advertisement