Başbakan Erdoğan İspanya'daki Temaslarına Başlıyor - Son Dakika

Başbakan Erdoğan İspanya'daki Temaslarına Başlıyor

27.11.2012 12:00
Başbakan Erdoğan İspanya'daki Temaslarına Başlıyor, System.String[]

Türkiye - İspanya 4.Hükümetlerarası Yüksek Düzeyli Zirvesi'ne katılmak için İspanya'nın başkenti Madrid'e gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, temaslarına bugün başlıyor.

Türkiye - İspanya 4. Hükümetlerarası Yüksek Düzeyli Zirvesi'ne katılmak için İspanya'nın başkenti Madrid'e gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, temaslarına bugün başlıyor.

Erdoğan, ilk olarak Başbakanlık Moncloa Sarayı'nda İspanya Başbakanı Mariano Rajoy ile bir araya gelecek.

Erdoğan ile Rajoy, başta iki ülke arasındaki ilişkiler olmak üzere AB, Suriye ve Ortadoğu barış sürecini meselelerini ele alacak. Heyetler arası görüşmelerin ardından iki lider ortak basın toplantısı düzenleyecek.

Erdoğan daha sonra, İspanya'nın dünyaca ünlü bankası BBVA'ya ait Salamanca Markizi Sarayı'nda İspanyol şirketlerin üst düzey yöneticileri ile bir araya gelecek.

İspanya Ligi'nde Atletico Madrid takımında oynayan Türk futbolcular Arda Turan ve Emre Belözoğlu'nu Ritz Hotel'de kabul edecek olan Erdoğan'ın, İspanya anamuhalefet partisi PSOE Genel Sekreteri Alfredo Perez Rubalcaba ile görüşmesinin ardından Türkiye'ye dönmesi bekleniyor.

Başbakan Erdoğan İspanya'daki Temaslarına Başlıyor

- Kaynak: CHA

Son Dakika Dünya Başbakan Erdoğan İspanya'daki Temaslarına Başlıyor - Son Dakika Dünya


Son Dakika

Charlie Hebdo'nun skandal karikatürüne Türkiye'den tepki yağıyor: Şiddetle kınıyoruz Charlie Hebdo'dan yine çirkin provokasyon! Erdoğan üzerinden Peygamberimizi ve İslam'ı hedef aldılar Trump'tan Dağlık Karabağ çıkışı: Ateşkesin bozulduğunu görmek hayal kırıklığı Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz