Başbakan Erdoğan, İspanya'ya Gitti - Son Dakika

Başbakan Erdoğan, İspanya'ya Gitti

26.11.2012 19:19
Başbakan Erdoğan, İspanya'ya Gitti, System.String[]

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak ANA ile saat 19.00'da İspanya'ya gitti.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak ANA ile saat 19.00'da İspanya'ya gitti.

Erdoğan'ı, Esenboğa Havalimanı'nda Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Başbakanlık Müsteşarı Efkan Ala, Ankara Valisi Alaaddin Yüksel ve öteki ilgililer uğurladı.

Başbakan Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan'ın yanı sıra Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, AB Bakanı ve Başmüzakareci Egemen Bağış, Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ile Hakan Şükür'ün de aralarında bulunduğu bazı milletvekilleri de İspanya'ya gitti.

Muhabir: Ertuğrul Subaşı/Fatma Can

Yayıncı: Ertuğrul Cingil - ANKARA

Başbakan Erdoğan, İspanya'ya Gitti

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Başbakan Erdoğan, İspanya'ya Gitti - Son Dakika


Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Merkez Bankası Başkanı, "Dolardaki yükselişi öngörebiliyor muydunuz?" sorusuna böyle yanıt verdi