Başbakan Erdoğan Tünel'den Makam Aracını Kullanak Geçti - Son Dakika

Başbakan Erdoğan Tünel'den Makam Aracını Kullanak Geçti

08.09.2012 16:30
Başbakan Erdoğan Tünel'den Makam Aracını Kullanak Geçti, System.String[]

"(BDP'ye) Teröristlerle kucaklaşanlar, parlamentoda millet adına mücadele veremezler."

Başbakan ERDOĞAN, İBB'NİN ÇAYIRBAŞI TÜNELİ İLE 20 KAVŞAK VE YOLUN AÇILIŞ TÖRENİNDE KONUŞTU

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan,

"(BDP'ye) Teröristlerle kucaklaşanlar, parlamentoda millet adına mücadele veremezler. Vermeye kalksalar dahi saygı göremezler. Zira iki tercih var ya kandil ya TBMM"

"(CHP ve MHP'ye) Gelin Sivas'ın ötesinde teşkilatlarınızı ayağa kaldırın, çalışsınlar, halkın arasına karışsınlar. Diyorum ki; tabela partisi olmayın, halkın arasına karışın. Orada sadece AK Parti olmamalı, siz de olmalısınız"

Haber: Pınar ÇITAK KOYGUN - Kamera: Özgür ARSLAN - İSTANBUL DHA

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çayırbaşı tüneli ile 20 kavşak ve yolun açılış töreninde konuştu

BDP'ye seslenen Erdoğan, "Her türlü sorunun çözüm yeri, demokratik siyaset alanıdır. Dağda siyaset yapmak isteyenler, buyursunlar dağa çıksınlar. Teröristlerle kucaklaşanlar, parlamentoda millet adına mücadele veremezler. Vermeye kalksalar dahi saygı göremezler. Zira iki tercih var ya kandil ya TBMM. Eğer Meclis diyorsan gel mücadeleni Meclis'te ver, o zaman seninle müzakere masasına oturacak siyaseti, iktidarı bulursun" dedi.

"TABELA PARTİSİ OLMAYIN, HALKIN ARASINA KARIŞIN"

"CHP'ye, MHP'ye sesleniyorum" diyen Başbakan Erdoğan, "Gelin Sivas'ın ötesinde teşkilatlarınızı ayağa kaldırın, çalışsınlar, halkın arasına karışsınlar. Diyorum ki; tabela partisi olmayın, halkın arasına karışın. Orada sadece AK Parti olmamalı, siz de olmalısınız. Orada beraber demokrasi mücadelesi verelim, demokrasiyi birlikte güçlendirelim. Teşkilatı çalıştıracaksınız, sürekli... Bu süreklilik kazanırsa o zaman göreceksiniz ki, terör örgütü ve onun uzantısı, bu ülkede ciddi manada kan kaybedecektir" diye konuştu.

Başbakan Erdoğan Tünel'den Makam Aracını Kullanak Geçti

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Başbakan Erdoğan Tünel'den Makam Aracını Kullanak Geçti - Son Dakika


Son Dakika

Düğünde patlatılan havai fişek dizine saplandı! Genç kadının hayatı kabusu döndü SİHA korkusu bunu da yaptırdı! Sözde Karabağ lideri Harutyunyan taktik toplantısını anaokulunda gerçekleştirdi 'Trabzon' paylaşımıyla büyük tepki çeken CHP'li Kılınç ifade verdi, adliye önünden fotoğraf paylaştı Parti grubunda Bahçeli'nin zor anları! "Ekmek yoksa pasta yiyin" sözünü hatırlayamayınca kürsüde kalakaldı İran medyası Fransa Cumhurbaşkanı Macron'u şeytana benzetti: Paris İblisi 1966 model cipi 25 bin lira harcayarak adeta 2020 modele dönüştürdü Camideki görüntü İlber Ortaylı'yı kızdırdı: Bu ne zevksizlik Hatay saldırısını düzenleyen teröristlerin Amanoslar'a geldikleri paramotorlar ele geçirildi