Başbakan'ın 'bulun' Dediği Ak Partili Su Altı Kamerası ile Aranıyor - Son Dakika

Başbakan'ın 'bulun' Dediği Ak Partili Su Altı Kamerası ile Aranıyor

03.01.2012 14:42
Başbakan'ın 'bulun' Dediği Ak Partili Su Altı Kamerası ile Aranıyor, System.String[]

Kırşehir'de 2008 yılında ortadan kaybolan AK Partili belediye meclis üyesi Hasan Kırışık'ın bulunması için şehir dışı ve içindeki kuyular ile mağaralar araştırılıyor.

Kırşehir'de 2008 yılında ortadan kaybolan AK Partili belediye meclis üyesi Hasan Kırışık'ın bulunması için şehir dışı ve içindeki kuyular ile mağaralar araştırılıyor. Kırışık'ı bulmak için su altı kameraları kullanılıyor.

Kırşehir'de, 'Kavak ağaçlarına bakacağım.' diyerek iş yerinden ayrılan Hasan Kırışık'tan, 3 yıldır haber alınamıyor. Umutların tükendiği bir sırada Kırşehir Valiliği'nin talebi üzerine Emniyet Genel Müdürlüğü, Kırışık'ı bulana 25 bin TL ödül verileceği duyurdu. Kırşehir'e gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da Hasan Kırışık'ın bulunması için talimat verdi. Kırşehir Emniyet Müdürlüğü bünyesinde kurulan özel ekip, operasyon yaparak içinde eski bir polis memurunun da bulunduğu 9 kişiyi gözaltına aldı; ancak bugüne kadar Kırışık'ın izine rastlanmadı.

Hasan Kırışık, 20 Mart 2008 tarihinde saat 20.45 sıralarında kaybolmuştu. Kırışık'ın 40 AK 933 plakalı otomobili, Meytaş köprüsüne yakın bir yerde kapıları açık, sol ön cam yarı inik olarak bulunmuştu. Geçtiğimiz günlerde Kırşehir Emniyet Müdürü Metin Aşık, bir basın toplantısı düzenlemiş ve Kırışık'ın bulunması için önemli çalışmalar yaptığını duyurmuştu.

Kırışık'ın bulunması için yeni ekip kuruldu. Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkanlığı'yla ortaklaşa çalışan ekipler, şehir merkezinde ve civarında bulunan mağaraları ve kuyuları araştırıyor. Ekipler, itfaiye, jandarma ve köpeklerin desteği ile dere, mağara, su kuyuları, çöplük ve foseptiklerde ceset arıyor. Su altı kameralarıyla araştırılan kuyulardan şu ana kadar bir sonuç elde edilemedi.

Olayla ilgili olarak bugüne kadar 9'u şüpheli, 93'ü bilgi sahibi olmak üzere toplam 102 kişinin ifadesi alındı.

Başbakan'ın 'bulun' Dediği Ak Partili Su Altı Kamerası ile Aranıyor
Başbakan'ın 'bulun' Dediği Ak Partili Su Altı Kamerası ile Aranıyor

Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Başbakan'ın 'bulun' Dediği Ak Partili Su Altı Kamerası ile Aranıyor - Son Dakika


Son Dakika

Arkadaşının evine havalandırma boşluğundan girmek isteyen genç, sıkıştığı yerde öldü 00:04 Arkadaşının evine havalandırma boşluğundan girmek isteyen genç, sıkıştığı yerde öldü A Spor yorumcusu Selahattin Kınalı'nın 23:45 A Spor yorumcusu Selahattin Kınalı'nın "At hırsızları" sözlerine Başakşehir'den sert tepki: Kendisine iade ediyoruz Artan vakalara dikkat çeken Bakan Koca: 1 hafta önceki temaslara dayanıyor 22:58 Artan vakalara dikkat çeken Bakan Koca: 1 hafta önceki temaslara dayanıyor
İstediği parayı vermeyen babasını, annesini ve ağabeyini tabancayla vurdu 22:31 İstediği parayı vermeyen babasını, annesini ve ağabeyini tabancayla vurdu Sokak röportajında gaziye söylenen sözler sosyal medyada tepki topladı 21:53 Sokak röportajında gaziye söylenen sözler sosyal medyada tepki topladı Günde birkaç defa mastürbasyon yapan adam, felç geçirip hastanelik oldu 19:30 Günde birkaç defa mastürbasyon yapan adam, felç geçirip hastanelik oldu
Asya Kaplan Sivrisineği İstanbul'dan sonra 13 ilde daha ortaya çıktı 19:08 Asya Kaplan Sivrisineği İstanbul'dan sonra 13 ilde daha ortaya çıktı Dünyaca ünlü üzümleri korumak için 4 bin salkımı çöp poşetleriyle kapladı 18:09 Dünyaca ünlü üzümleri korumak için 4 bin salkımı çöp poşetleriyle kapladı
Advertisement