Son Dakika Haberleri: Hükümet Sözcüsü Bozdağ: Dolarla, Seçim Sonucunun Değişeceğini Düşünüyorlar

Hükümet Sözcüsü Bozdağ: Dolarla, Seçim Sonucunun Değişeceğini Düşünüyorlar

9 ay önce

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ: "Dolarla oynayarak milletin cebine, millete zarar verecek sonuçlar ortaya koyarak, bu seçimin sonuçlarını değiştireceğini düşünenler varsa aldanıyorlar" dedi.

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ'dan yükselen dolar kuru ile ilgili sert bir çıkış geldi.

Bozdağ şunları söyledi:

Dolarla oynayarak milletin cebine, millete zarar verecek sonuçlar ortaya koyarak, bu seçimin sonuçlarını değiştireceğini düşünenler varsa aldanıyorlar. Millet oyunu gördü, oyuncuyu da gördü.

"MİLLET İZİN VERMEYECEK"

Millet kuklayı da gördü, kuklacıları da gördü. Onlara fırsat ve izin vermeyecektir. Allah'ın izniyle 24 Haziran yeni bir gün olacağı gibi yeni bir dönemin de başlangıcı olacaktır.

"TÜRKİYE EKONOMİSİ GÜÇLÜDÜR"

Seçime giderken pek çok şey de yapacaklardır kaybettirmek için. Şu anda dolar üzerinde yaşanan oynamayı hep beraber görüyoruz. Bilesiniz ki 24 Haziran seçimlerine giderken dolar üzerinden vatandaşımızı etkilemek isteyen, hükümete fatura kestirmek isteyen ve sandığa bu faturayı yansıtmak isteyen bir irade de var. Biz onu da görüyoruz, ekonominin kurallarını çok iyi biliyoruz. Türkiye'nin ekonomisi, Allah'ın izniyle güçlü bir ekonomidir.

Halkbank Genel Müdürü, Dolardaki Hareketliliği Üç Nedene Bağladı

Dolar ve Euro Rekor Üstüne Rekor Kırıyor

Tahtakale'de Bazı Döviz Büroları Alım Satımı Durdurdu

Borsa İstanbul Döviz Varlıklarını TL'ye Çevirdi
Zengin Olma Hayali Kuran Defineciler, Kendilerini Patlattı Cenazesine Kimsenin Katılmadığı Annesini, Bisikletiyle 5 Kilometre Taşıyıp Defnetti

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında Gündeme Gelen Lise Öğrencisi Cinayetinin Detayları Ağızları Açık Bıraktı