Başbakan Yardımcısı Fikri Işık Vatandaşla İftar Yaptı - Son Dakika

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık Vatandaşla İftar Yaptı

01.06.2018 22:13
Başbakan Yardımcısı Fikri Işık Vatandaşla İftar Yaptı, System.String[]

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Kocaeli'nin Kandıra ilçesinde vatandaşlarla iftar yaptı.

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Kocaeli'nin Kandıra ilçesinde vatandaşlarla iftar yaptı.

İkindi namazını ilçede kılan Işık, şehir merkezinde esnaf ziyaretinde bulundu, vatandaşlarla sohbet etti.

Işık, daha sonra Babatepesi'nde "Kocaeli Fatihi" olarak bilinen Akçakoca Bey'in mezarı başında dua etti. Işık, burada gözetleme kulesinden orman alanını dürbünle izledi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin Kumcağız'daki çevre düzenlemesi çalışmalarını inceleyen Işık, yetkililerden bilgi aldı.

Kefken'de esnaf ziyareti de yapan Işık, daha sonra burada vatandaşların düzenlediği halk iftarına katıldı.

Işık, daha sonra Çamkonak köyünde vatandaşlarla çay içerek sohbet etti.

Başbakan Yardımcısı Işık'ın programlarına, AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez, Belediye Başkanı Ünal Köken, AK Parti Kocaeli Milletvekili adayları Emel Ceylan Balcı ve Yahya Coşkun, AK Parti il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, eski ilçe ve belediye başkanları katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Başbakan Yardımcısı Fikri Işık Vatandaşla İftar Yaptı - Son Dakika


Son Dakika

Burak Yılmaz sakatlığı nedeniyle 2-3 hafta sahalardan uzak kalacak Davutoğlu'ndan Bahçeli'nin açıklamalarına sert tepki: Artık normalleşmeli İçinde 7 kişi vardı! Gecenin karanlığında suçüstü yakalanan kaçak avcıların lüks cipine el koydu Polisin kurtardığı Kiraz böyle kandırılmış: Önce fuhuştan para kazan, sonra evleniriz Kuzeninin kurbanı oldu! 2 buçuk milyon lira dolandırıldı İki kız kardeşin tekme tokat dövdüğü lokantacıyı kurtaranlar konuştu: Ayırmasak daha çok dayak yiyecekti Sahtekarlar balıklara tartıda ağır gelsin diye olta kurşunu ve küçük balık yutturuyor 10 yaşındaki kızının ilk kez regl olduğunu duyuran Ceyda Düvenci'ye tepki yağdı