Son Dakika Haberleri: Başbakan Yıldırım Belarus'a Geldi

Başbakan Yıldırım Belarus'a Geldi

6 gün önce

Başbakan Binali Yıldırım, resmi temaslarda bulunmak üzere özel uçak "TUR" ile saat 12.10'da Belarus'un başkenti Minsk'e geldi.

Başbakan Yıldırım Belarus'a Geldi, System.String[]
Başbakan Binali Yıldırım, resmi temaslarda bulunmak üzere özel uçak "TUR" ile saat 12.10'da Belarus'un başkenti Minsk'e geldi.

 Başbakan Yıldırım'ı Minsk Uluslararası Havalimanı'nda, Belarus Başbakan Yardımcısı Vladimir Semahsko, Dışişleri Bakan Yardımcısı Oleg Kravçenko ve Türkiye'nin Minsk Büyükelçisi Kezban Nilvana Darama ile diğer ilgililer karşıladı.

Yıldırım ve beraberindekilere, uçaktan inişlerinde milli kıyafetleriyle iki Belaruslu genç kız tuz ve ekmek ikram etti. Yıldırım, bir parça ekmeği tuza banarak yedi.

Başbakan Yıldırım ile Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş ile AK Parti Düzce Milletvekili ve Türkiye-Belarus Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı Fevai Arslan da Belarus'a geldi.Türkiye Vurdu, Esad Güçleri Çekildi Moskova'daki Türk Büyükelçiliğine Şüpheli Paket Gönderildi

Esad Güçlerinin Afrin'e Girmesiyle İlgili Erdoğan'dan İlk Yorum: O Dosya Kapandı BBP Lideri Destici: Cumhur İttifakanında Yer Almamız Konusunda Her Şey Olumlu Gidiyor