Son Dakika Haberleri: Başbakan Yıldırım Çamlıca Gişeleri Asayiş Uygulama Noktasındaki Polisleri Ziyaret Etti

Başbakan Yıldırım Çamlıca Gişeleri Asayiş Uygulama Noktasındaki Polisleri Ziyaret Etti

3 ay önce

Başbakan Binali Yıldırım, Çamlıca Gişeleri Asayiş Uygulama Noktası'ndaki polislerin bayramını kutladı.

Başbakan Yıldırım Çamlıca Gişeleri Asayiş Uygulama Noktasındaki Polisleri Ziyaret Etti, System.String[]
Başbakan  Binali Yıldırım,  Çamlıca Gişeleri Asayiş Uygulama Noktası'ndaki polislerin bayramını kutladı.  Tuzla'daki konutundan Başbakanlık  Vahdettin Köşkü'ne giden  Başbakan Yıldırım, uygulama noktasında konvoyunu durdurdu. Burada   polislerin sorunlarını dinleyen  Başbakan Yıldırım polis telsizinden de tüm güvenlik güçlerinin bayramını kutladı.  Başbakan Yıldırım, daha sonra trafik ekiplerinin denetleme için durdurduğu sürücüler ile sohbet etti, çikolata ikram etti. Çocuklara da harçlık ve hediye verdi.  Binali Yıldırım, polis denetim noktasında gazetecilere açıklamalarda bulundu.

 

"BURADAKİ ARKADAŞLAR BAYRAM SEYRAN DEMEDEN İŞLERİNİ YAPIYORLAR"

Yıldırım, "Burası  Çamlıca Gişeleri  Polis Uygulama Noktası. Burada hem trafik denetlemesi yapılıyor aynı zamanda asayiş, narkotik ve organize şube ile ilgili uygulamalar gerçekleştiriliyor. Bir yandan seyahat eden  İstanbul'dan Anadolu'ya, Anadolu'dan  İstanbul'a gelen vatandaşlarımız trafik kuralları bakımından ikaz ediliyor. Gerekli telkinler yapılıyor. Diğer taraftan da asayiş nedeniyle veya şüphe nedeniyle aranan araçlar varsa plaka tanıma sistemiyle belirlenip, daha sonra durdurulup gerekli kontroller yapılıyor. Buradaki arkadaşlar büyük bir fedakarlık içerisinde bayram seyran demeden işlerini yapıyorlar. Gece gündüz yoğun bir çalışma içerisindeler. Biz de bu vesileyle buradan geçerken kendilerine ziyarette bulunduk ve onlara 'moral desteği verelim' dedik. Ayrıca buradan geçen vatandaşlarla da selamlaştık, bayramlaştık" dedi.

 

POLİS TELSİZİNDEN GÜVENLİK GÜÇLERİNİN BAYRAMINI KUTLADI

Polis telsizinden emniyet personelinin bayramını kutlayan Başbakan  Binali Yıldırım, "Buradaki uygulama noktasından merkez üzerinden bütün uygulama noktalarına, istasyonlara çalışan bütün polis ekiplerimizin ve polislerimizin bayramını tebrik ettik" diye konuştu.

 

UYARILARDA BULUNDU

Tatilden dönecek olan vatandaşlara da uyarılarda bulunan  Başbakan Yıldırım şunları söyledi:  "Bayram dönüşünde de vatandaşlarımıza tekrar hatırlatıyoruz; giderken dikkatli gittilerse dönerken de dikkatli bir şekilde gelsinler, kurallara uysunlar. 'Yolların kralı olmaz, kuralı olur' Bunu bilsinler. Sevdiklerine, evlerine sağ salim ulaşmalarını bekliyoruz, dileğimiz, temennimiz budur."  Başbakan Yıldırım konuşmasının ardından  Vahdettin Köşkü'ne geçti.

- İstanbul
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


10 Yaşındaki Necmi, Yatakta Bastığı Annesi ve Komşusu Tarafından Yastıkla Boğuldu Bursa'da Kadın Görevli, Mutlak Bir Uçak Faciasını Önledi
Ece Dizdar, Kendisinden 10 Yaş Küçük Sevgilisiyle Öpüşürken Yakalandı