"Başbakanımız Milletin İsyanını Dile Getirdi" - Son Dakika

"Başbakanımız Milletin İsyanını Dile Getirdi"

26.11.2012 13:10

AK Parti'li Hüseyin Tanrıverdi, "Muhteşem Yüzyıl hakkında Başbakanımız milletimizin haklı isyanını dile getirdi, sabahtan beri tebrik telefonları alıyoruz." dedi.

AK Parti Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, "Muhteşem Yüzyıl hakkında Başbakanımız milletimizin haklı isyanını dile getirdi, sabahtan beri tebrik telefonları alıyoruz." dedi.

TV8'de Erkan Tan'ın konuğu olan AK Parti Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, Büyükşehir Yasası'na yönelik açıklamalarda bulundu. Tanrıverdi, Başbakan'ın 'Muhteşem Yüzyıl' açıklaması ve belediye sözleşmelilerinin durumuna yönelik de konuştu.

"Muhteşem Yüzyıl hakkındaki tartışmalarda Başbakanımız gayet doğru söyledi." diyen Tanrıverdi, sözlerine şöyle devam etti: "Bu dizi başladığından beri insanların hep yüreğinde kalmıştı. Ne zaman bir isyan etsek diye? Milletimizin bu isyanının hissiyatını Sayın Başbakanımız haykırdı. Başbakan'ın konuşmasından sonra çok sayıda mesajlar aldık, teşekkürler aldım. Başbakanımızın haklı isyanını bütün milletimiz destekliyor. Ecdadımız tarih yazdı, yazılan tarihe sahip çıkmak zorundayız."

 Başbakanımız Milletin İsyanını Dile Getirdi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Politika 'Başbakanımız Milletin İsyanını Dile Getirdi' - Son Dakika


Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler Sevgilisiyle samimi pozlarını paylaşan fenomen Duygu Özaslan, eleştirileri tiye aldı Türkiye'nin Azerbaycan ve Kırım hamleleri Rus basınını rahatsız etti: Moskova'nın nüfuz alanına görülmemiş bir atılım var