Başı ve kolları olmayan ceset kayıp balıkçıya ait çıktı - Son Dakika

Başı ve kolları olmayan ceset kayıp balıkçıya ait çıktı

2 ay önce

4 ay önce sahile vuran başı ve kolları olmayan cesedin kayıp balıkçıya ait olduğu ortaya çıktı. Talihsiz balıkçı, geçtiğimiz şubat ayında Hatay'ın İskenderun ilçesinde avlanmak için denize açılmış, kendisinden bir daha haber alınamamıştı.

Hatay'ın İskenderun ilçesinde 4 ay önce Sarıseki sahiline vuran, başı ve kolları olmayan cesedin balık avı için denize açılan Hakan Şen'e (35) ait olduğu belirlendi.

CESET, 4 AY ÖNCE SAHİLE VURMUŞTU

Arsuz İlçesi Karaağaç Mahallesi'nde geçtiğimiz şubat ayında balık avı için denize açılan Hakan Şen'den bir daha haber alınamadı. Yapılan tüm çalışmaya rağmen Şen'den bize rastlanmadı. 4 ay önce Sarıseki sahiline başı ve kolları olmayan erkek cesedi vurdu. Ceset otopsi için Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

AİLESİ CENAZEYİ TESLİM ALDI

Kayıp kişilerden alınan DNA örnekleriyle cesetten alınan örneklerin karşılaştırılması sonucu cesedin kayıp Hakan Şen'e ait olduğu belirlendi. Aile, cenazeyi toprağa vermek üzere teslim aldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Başı ve kolları olmayan ceset kayıp balıkçıya ait çıktı
Haber Yayın Tarihi: 11.12.2019 06:16 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Son Dakika

Elazığ'daki depremden yürek burkan görüntü! Çocuklarını korumak için kendisini siper etti
Kızılay Başkanı Kınık, deprem sonrası bağış talep etti! Tepkiler gelince paylaşımı sildi Meral Akşener, deprem haberini alınca Fatiha Suresi'ni okuyup siyaset konuşmayı bıraktı

Son Dakika Haberleri