Basın Danışmanları ve Gazeteciler Sultangazi'de Buluştu - Son Dakika

Basın Danışmanları ve Gazeteciler Sultangazi'de Buluştu

02.09.2015 12:55
Basın Danışmanları ve Gazeteciler Sultangazi'de Buluştu, System.String[]

Basın Danışmanları Platformu ve gazeteciler, Sultangazi Belediyesi ev sahipliğinde bir araya gelerek gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

Basın Danışmanları Platformu ve gazeteciler, Sultangazi Belediyesi ev sahipliğinde bir araya gelerek gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

Sultangazi Belediyesi, Basın Danışmanları Platformunu ve gazetecileri ağırladı. Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay'ın ev sahipliğinde Altınser Restoran'da gerçekleştirilen kahvaltıya, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Akşam Gazeteci Genel Yayın Yönetmeni Murat Kelkitlioğlu, Basın Danışmanları Platformu Başkanı Abdurrahman Cüneyd Fidancı ve çok sayıda basın danışmanı ile gazeteci katıldı. Bir araya gelen basın danışmanları ve gazeteciler hem fikir alışverişinde bulundu, hem de gündeme dair değerlendirmeler yaptı.

BAŞKAN ALTUNAY, BASIN DANIŞMANLARINI VE GAZETECİLERİ AĞIRLADI

Konuklarını ağırlamaktan dolayı sevinç duyduğunu belirten Başkan Altunay, katılımcılarla ilçede yapılan hizmetlere ilişkin bilgiler paylaştı. Yapılan hizmetlerin önemine değinen Altunay, "Bizler nasıl bir ülke devraldık. Neler yapmalıyız. Gençlerin geleceği nasıl? Neyi görerek hareket edecek ve ülkesinde neyi örnek alacak biz onlara bu fırsatları vermezsek bu ülkeden kaçacak ve ülkede yaşamaktan zevk almayacak. Onları ülkesine bağlayacak çalışmalar yapıp, onları ülkelerine bağlamak için, elimizden geleni yapacağız. Bizler onların ihtiyaç duyduğu fiziki mekanları üreteceğiz" dedi.

Program sonrası Başkan Cahit Altunay tarafından Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Murat Kelkitlioğlu'na günün anısına hediye takdim edildi. - İSTANBUL

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Basın Danışmanları ve Gazeteciler Sultangazi'de Buluştu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Biden'ın Dışişleri Bakanı adayı Blinken'den Türkiye açıklaması! S-400 ve yaptırımlar yine masaya sürüldü ABD polisinin şüpheli şahsı kurşuna dizdiği anların görüntüleri ortaya çıktı Suluk reklamı yapan Duygu Özaslan dalga konusu oldu: Bittikçe doldurabiliyorum Akkuyu Nükleer Santrali inşaatındaki planlı patlamada evler ve seralar zarar gördü Sağlık Bakanlığı koronavirüs aşısı için 10 kuralı belirledi! 4 gruptakilere aşı yapılmayacak Konyaspor maçında ayağı kırılan Abdülkadir Ömür, 6 ay forma giyemeyecek Emniyetten "Sultangazi'de çocuk kaçırma girişimi"ne ilişkin açıklama: Akli dengesi yerinde değil Gram altın tekrar 500 TL olur mu? Ünlü analist İslam Memiş son gelişmeleri değerlendirdi