Başiskelelilere önemli hatırlatma son gün 30 kasım - Son Dakika

Başiskelelilere önemli hatırlatma son gün 30 kasım

09.11.2020 13:57
Başiskelelilere önemli hatırlatma son gün 30 kasım, System.String[]

Başiskele Belediyesi, ilçedeki mükelleflere önemli hatırlatmada bulunarak Emlak Vergisi ve İş Yeri Çevre Temizlik Vergisi'nin ikinci taksit ödemelerinin 30 Kasım'da sona ereceğini duyurdu.

Başiskele Belediyesi, ilçedeki mükelleflere önemli hatırlatmada bulunarak Emlak Vergisi ve İş Yeri Çevre Temizlik Vergisi'nin ikinci taksit ödemelerinin 30 Kasım'da sona ereceğini duyurdu.

Mayıs ve Kasım aylarında ödenmesi gereken Emlak, Çevre ve Temizlik, İlan ve Reklam vergilerinin ikinci taksitleri ödenmeye başlandı. Başiskele Belediyesi, Başiskeleli mükelleflerin vergi borçlarının ödemesini geciktirmemesi ve cezalı duruma düşmemeleri için vatandaşlara hatırlatmada bulunarak ödemelerin son gününün 30 Kasım pazartesi günü mesai bitimi olduğu bildirildi. Korona virüs dolayısıyla vatandaşların kolaylıkla internet üzerinden online ödeme yolu ile işlemlerini gerçekleştirebildiği gibi anlaşmalı bankaların internet bankacılığı uygulamalarından da yapılabiliyor. Başiskele Belediyesi, vergi mükelleflerinin Ana Hizmet Binası'nda yer alan Emlak Servisi'ndeki veznelerden, anlaşmalı banka şubesinden ve tüm PTT şubelerinden posta çeki hesabına borçlarını ödeme imkanı da veriyor.

Bunların yanı sıra kentte ödemeleri kabul edecek olan noktalar ise şöyle, Yeniköy Merkez Camii Altı, Bahçecik Eski Belediye Binası Altı, Yuvacık Yakacık Mahalle Muhtarlığı, Kullar Kültür Merkezi. - KOCAELİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Başiskelelilere önemli hatırlatma son gün 30 kasım - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaray'ın istediği Ali Akman hedefini açıkladı: Direkt Avrupa'ya gitmek istiyorum Kasımpaşa, ilk yarıda bulduğu gollerle Sivasspor'u mağlup etti Genç kadın kendisine "Balina" diyenleri azmiyle bin pişman etti Siyah mayosuyla poz veren 66'lık model yıllara teslim olmadığını kanıtladı Saadet, AK Parti ile ittifak yapar mı? Karamollaoğlu'nun 3 şartı işi çıkmaza sokabilir Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı maaş KAP'a bildirildi Dur durak bilmiyor! Ireland Baldwin kasığındaki dövmeyi göstermek için pijamasını aşağı indirdi Nevşin Mengü'den "Kendi polisime saldırmam" diyen Cüneyt Arkın'a yanıt