Bask Hatay İl Temsilcisi Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Şimşek'i Ziyaret Etti - Son Dakika

Bask Hatay İl Temsilcisi Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Şimşek'i Ziyaret Etti

07.09.2012 16:40
Bask Hatay İl Temsilcisi Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Şimşek'i Ziyaret Etti, System.String[]

Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu (BASK) İl Temsilcisi Metin Yılmaz ve sendika üyeleri İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek'i ziyaret etti.

Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu (BASK) İl Temsilcisi Metin Yılmaz ve sendika üyeleri İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek'i ziyaret etti.

Yılmaz, ziyarette yaptığı konuşmada, 5 yıldır dar gelirli ailelerin okula giden çocuklarına yönelik başlattıkları kırtasiye yardımı kampanyasını, bu yılda sürdürdüklerini söyledi.

Yardım kampanyası kapsamında bin 284 adet sırt çantası, bin 50 adet kalemlik, 780 adet su matarasının öğrencilere dağıtılacağını ifade eden Yılmaz, ayrıca, birçok öğrenciye 5 bin 500 adet test kitabı ve 6 bin 500 yaprak test dağıtacaklarını kaydetti.

Yılmaz, amaçlarının eğitime destek vermek olduğunu ve bunu yaparken de öğrencileri rencide etmemeye özen gösterdiklerini belirterek, "Biz bu kırtasiye yardımlarını dar gelirli öğrencilerin anne ve babalarına veriyoruz ki çocuklar ailelerinin kendileri için aldıklarını sansınlar" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Şimşek de, BASK üyelerinin eğitime yapmış olduğu katkı için teşekkür ederek, öğrencilerin gururunu rencide etmemek kaydıyla yapılacak her türlü yardımı kabul ettiklerini söyledi.

Muhabir: Hatay/ Salim Taş

Yayıncı: Zuhal Uzundere Kocalar - HATAY

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bask Hatay İl Temsilcisi Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Şimşek'i Ziyaret Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu Kasımpaşa-Göztepe maçında VAR incelemesinin uzun sürmesi tartışmalara neden oldu Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Berlin'deki camiye yapılan polis baskınına tepki gösterdi: Şiddetle kınıyorum Seyir halindeki tırın kasasına çarpan geyik telef oldu "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi Daha önce aynı erkekle sevgili olan iki kız tekme tokat birbirine girdi! O anlar kamerada