Başka Bir Dünya Filmi - Son Dakika

Başka Bir Dünya Filmi

24.12.2013 23:30
Başka Bir Dünya Filmi, System.String[]

Başka Bir Dünya filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Başka Bir Dünya filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

17 yaşındaki Rhoda, MIT Üniversitesi’ne kabul edildiğini öğrenir ve bunu arkadaşları ile kutlar. O gece dünyanın tıpatıp benzeri bir gezegen gökyüzünde belirir. Bu gezegene bakarak arabayı kullanan Rhoda, müzisyen John Burroughs’un arabasına çarpar ve kazada John’un karısı ile oğlu ölür. Olayın ardından intihar eden Rhoda, hayatta kalır ve katıldığı bir yarışmada bu gezegene seyahat hakkı kazanır. Bilim adamlarınca dünyanın aynası olduğu söylenen bu gezegen ile dünyanın senkronizasyonu o gece bozulmuştur. Artık diğer dünyada farklı bir gerçeklik olduğunu bilen Rhoda için bambaşka bir umut kapısı doğmuştur.

Yönetmen: Mike Cahill

Senaryo: Brit Marling, Mike Cahill

Oyuncular: DJ Flava , Meggan Lennon , Matthew-Lee Erlbach , Brit Marling, William Mapother

Filmin Türü: Drama, Bilim Kurgu

Orijinal Adı: Another Earth

Yapımcı Firma: Artists Public Domain

Yapım Yılı: 2011

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 92 dk.

Dağıtıcı Firma: 0

Başka Bir Dünya Filmi

Son Dakika Güncel Başka Bir Dünya Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 29 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 185 kişi vefat etti, 29 bin 281 yeni vaka tespit edildi Formula 1'de korkunç kaza! Romain Grosjean'ın aracı ikiye bölündü Manchester United'dan müthiş geri dönüş! Cavani takımını ipten aldı 6'ncı kattan düşen 13 yaşındaki oğlunun öldüğünü öğrenen baba, sinir krizi geçirdi Kadıköy'de bir gol daha! Meşin yuvarlak 3. kez ağlarla buluştu Tarla sürerken traktörden düşen sürücü, hayatını kaybetti Hezimete uğrayan Paşinyan'dan tarihi itiraf: Azerbaycan'la savaşacak gücümüz kalmadı Anıl Karaer'in top toplayıcı çocuğa doğru sert bir vuruş yaptı ve büyük tepki çekti