Son Dakika Haberleri: Başka Bir Gezegenin Cehenneminde Mi Yaşıyoruz?

Başka Bir Gezegenin Cehenneminde Mi Yaşıyoruz?

6 yıl önce

"Bir Belgesel, Bir Gazeteci, Çay ve Simit" 27 Mart'ta Macaristan, Belçika, Finlandiya ortak yapımı "Başka Gezegen" belgeseliyle devam ediyor.

Başka Bir Gezegenin Cehenneminde Mi Yaşıyoruz?, System.String[]
Beşiktaş Belediyesi'nin Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ve Belgesel Sinemacılar Birliği ile birlikte düzenlediği "Bir Belgesel, Bir Gazeteci, Çay ve Simit" etkinliğinde 27 Mart 2013 Çarşamba günü yönetmenliğini Ferenc Moldoványi'nin yaptığı "Başka Gezegen" isimli belgeseli gösteriliyor.

Moldoványi kamerasıyla İngiliz yazar Aldous Huxley'in bir düşüncesinin izinden gidiyor: "Gezegenimiz başka bir gezegenin cehennemi olabilir mi?" 2008 yapımı belgesel, 2009 yılında katıldığı Selanik, Roma ve Almata'daki festivallerden en iyi belgesel ödülleriyle döndü.

"Bir Belgesel, Bir Gazeteci, Çay ve Simit" 27 Mart 2013 Çarşamba günü Ferenc Moldovanyi'nin "Başka Gezegen" belgeseliyle devam edecek.

27 Mart 2013, 19:00
"Başka Gezegen"
MASIK BOLYGO

Macaristan, Belçika, Finlandiya/ 2008/ 96'/ Beta SP/ 16:9/ Lingala, Svahili, Kimerce, İspanyolca, Tarahumara/ Türkçe altyazılıErdoğan'ın Mitinglerde Söylediği Şarkıya Kayahan'ın Eşi İpek Acar'dan İlk Yorum: Gurur Duyduk Fatih Portakal "Bir Araştırma Oranı Geldi" Deyip Çağrıda Bulundu İmamoğlu, Yenikapı Mitingi Düzenlendiği Esnada Elindeki Son Anketi Duyurdu