Başka Söze Gerek Yok Filmi - Son Dakika

Başka Söze Gerek Yok Filmi

19.12.2013 07:00
Başka Söze Gerek Yok Filmi, System.String[]

Başka Söze Gerek Yok filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Başka Söze Gerek Yok filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Eşinden ayrılmış olan Eva, bir gün çok dürüst ve eğlenceli biri olan Albert’la tanışır. Bu sırada Eva, Marianne isimli yeni müşterisiyle iyi arkadaş olmuştur. Eva, Marienne’in tek kusurunun eski eşini sürekli aşağılaması olduğunu düşünmektedir. Eva, Marienne’in ilişkisinin detaylarını öğrendikçe, kendi ilişkisinden şüphe duymaya başlayacaktır.

Yönetmen: Nicole Holofcener

Senaryo: Nicole Holofcener

Oyuncular: Tracey Fairaway , Christopher Nicholas Smith, Jessica St. Clair, Lennie Loftin, Julia Louis-Dreyfus

Filmin Türü: Komedi 0,

Orijinal Adı: Enough Said

Yapımcı Firma: Fox Searchlight Pictures

Yapım Yılı: 2013

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 93 dk.

Resmi Sitesi: http://www.enoughsaidmovie.com/#section-trailer

Dağıtıcı Firma: Tiglon

Vizyon Tarihi: 25.10.2013

Başka Söze Gerek Yok Filmi

Son Dakika Güncel Başka Söze Gerek Yok Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaşlı taraftarların İstanbul Eyüpsultan'daki kutlamasında gerginlik! Bekçiler havaya ateş açtı Beşiktaşlı taraftarların İstanbul Eyüpsultan'daki kutlamasında gerginlik! Bekçiler havaya ateş açtı Duvara çarpan alkollü sürücü ile polis arasında ilginç diyalog: Siz beni soymaya çalışıyorsunuz Duvara çarpan alkollü sürücü ile polis arasında ilginç diyalog: Siz beni soymaya çalışıyorsunuz Beşiktaş şampiyonluk kupasını Vodafone Arena'da 19 Mayıs saat 19.03'te almak istiyor Beşiktaş şampiyonluk kupasını Vodafone Arena'da 19 Mayıs saat 19.03'te almak istiyor Evraklarını motosikletli kuryenin yetiştirdiği Ghezzal, Beşiktaş'ı şampiyon yaptı Evraklarını motosikletli kuryenin yetiştirdiği Ghezzal, Beşiktaş'ı şampiyon yaptı Emre Akbaba'ya tepkiler çığ gibi! Şampiyonluk maçındaki performansı gündeme oturdu Emre Akbaba'ya tepkiler çığ gibi! Şampiyonluk maçındaki performansı gündeme oturdu Süper Lig'de tarihi sezonun şampiyonu Beşiktaş Süper Lig'de tarihi sezonun şampiyonu Beşiktaş Güldür Güldür Show'un Mustafa Sarıgül skeci sosyal medyada gündem oldu Güldür Güldür Show'un Mustafa Sarıgül skeci sosyal medyada gündem oldu Hamas saldırılara karşılık verdi, o anda plajda olan İsrailliler korku içinde sığınaklara kaçtı Hamas saldırılara karşılık verdi, o anda plajda olan İsrailliler korku içinde sığınaklara kaçtı
Advertisement