Başkale'ye Yerleşen Depremzedelere Yardım - Son Dakika

Başkale'ye Yerleşen Depremzedelere Yardım

05.01.2012 12:40
Başkale'ye Yerleşen Depremzedelere Yardım, System.String[]

Van'da meydana gelen depremlerden sonra Başkale ilçesinde yakınlarının yanına yerleşen vatandaşlara kaymakamlık kömür, gıda, giyim ve battaniye yardımında bulundu.

Van'da meydana gelen depremlerden sonra Başkale ilçesinde yakınlarının yanına yerleşen vatandaşlara kaymakamlık kömür, gıda, giyim ve battaniye yardımında bulundu.

İlçe Kaymakamı Bilgihan Bayar, Van'daki depremlerden sonra ilçe merkezi ve köylere yerleşen yaklaşık 2 bin 200 ailenin yardım talebinde bulunduğunu bildirdi. Depremzede ailelerin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na verdikleri dilekçelerini değerlendirmeye alarak tüm ailelere kömür, gıda, soba, giyim ve battaniye yardımında bulunduklarını söyledi.

Bayar, depremzede vatandaşlara her konuda yardımların devam ettiğini dile getirerek, vakıf personeli ile milli eğitim çalışanların depremzedelere yardımların ulaştırılması için gösterdikleri gayretten dolayı teşekkür etti.

- VAN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Başkale'ye Yerleşen Depremzedelere Yardım - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Bu görüntüler bugün çekildi! Alanya'da sahiller yaz aylarını aratmadı Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi BM'nin yıllardır uygulamadığı kararı Azerbaycan ordusu uyguladı! Zengilan ve Horadiz kentleri işgalden kurtarıldı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı İYİ Parti'de FETÖ kavgası büyüyor! Ümit Özdağ'dan Akşener'e yanıt gecikmedi: Bombanın pimini çekenlere baksın Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu