Başkan'a Yahya Kaptan Sakinlerinden Hizmet Teşekkürü - Son Dakika

Başkan'a Yahya Kaptan Sakinlerinden Hizmet Teşekkürü

06.01.2012 14:49
Başkan'a Yahya Kaptan Sakinlerinden Hizmet Teşekkürü, System.String[]

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Yahya Kaptan Muhtarı Haluk Akgün ile Yahya Kaptan Toplu Yapı Başkanı Abdurrahman Subaşı'nı kabul etti.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Yahya Kaptan Muhtarı Haluk Akgün ile Yahya Kaptan Toplu Yapı Başkanı Abdurrahman Subaşı'nı kabul etti. Muhtar Akgün, Subaşı ve beraberindekiler, Başkan Karaosmanoğlu'na Yahya Kaptan Mahallesi'ne hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

İzmit'e bağlı Yahya Kaptan Mahallesi Muhtarı Haluk Akgün, Yahya Kaptan Toplu Yapı Başkanı Abdurrahman Subaşı ve yöneticiler Akın Ulamış ile Ali Rıza İnceyıldız, Başkan Karaosmanoğlu'nu ziyaret etti. Muhtar Akgün ile ziyarete katılanlar, Başkan Karaosmanoğlu'na Yahya Kaptan Mahallesi'ne Büyükşehir'in hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Muhtar Akgün ile beraberindeki Yahya Kaptanlılar, "Size Yahya Kaptan'a olan hizmetlerinizden dolayı teşekkür etmek için ziyarete geldik. Ana caddelerimizin kaldırımları yenilendi, ara sokaklarımız komple asfaltlandı. Yahya Kaptan'a olan ilginiz, alakanız ve hizmetleriniz için teşekkür ediyoruz. Uzun yıllardır yapılmayan hizmetler yapıldı" ifadesini kullandı.

Yahya Kaptan'a çok önemli alt yapı çalışmaları yapıldığına değinen muhtar Akgün ile beraberindekiler, "Alt yapı çalışmaları için İSU Genel Müdürlüğü'ne ve üst yapıda yapılan hizmetler için Park ve Bahçeler biriminize de teşekkür ediyoruz. Bizi hiç kırmadılar, ne hizmet istediysek yerine getirdiler" açıklamasını yaptı. Yahya Kaptan'da eskiden yaşanan görüntülerin artık kalmadığını, yürüyüş yolunu Köseköy'e kadar uzattıklarını hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu, Yahya Kaptan'a hizmetlerinin devam edeceğini söyledi. - KOCAELİ

Başkan'a Yahya Kaptan Sakinlerinden Hizmet Teşekkürü

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Başkan'a Yahya Kaptan Sakinlerinden Hizmet Teşekkürü - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan salgının seyriyle ilgili korkutan sözler: Birinci dalga bitmedi, 3. ve 4. artış dönemleri gelecek Fatih Terim'den yönetime olay sözler: İçerdekilerin arkamdan planlarını bilmiyor değilim Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Şişli'de rezidansta 3 kişinin yaralandığı olayda gerçek farklı çıktı: Tabancasını temizlerken yaralanmışlar İstanbul'da lüks villada cinayet! Arkadaşının dikkati, gerçeği ortaya çıkardı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek