Başkan Akgül, Ahid Mamak Şubesi Genel Kuruluna Katıldı - Son Dakika

Başkan Akgül, Ahid Mamak Şubesi Genel Kuruluna Katıldı

29.04.2015 11:45
Başkan Akgül, Ahid Mamak Şubesi Genel Kuruluna Katıldı, System.String[]

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Ankara’ya Hizmet Edenler Derneği (AHİD) Mamak Şubesi’nin 7. Olağan Kongresine katıldı.

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Ankara'ya Hizmet Edenler Derneği (AHİD) Mamak Şubesi'nin 7. Olağan Kongresine katıldı.

Mamak Belediyesi Sivil Toplum Merkezi toplantı salonunda gerçekleşen kongreye Akgül'ün yanı sıra Grup Başkanvekili Faruk Gültekin, AK Parti Mamak İlçe Başkanı Muhammed Abdullah Özer, AHİD Genel Başkanı Ercan Kınacı, Ankara Kulübü Derneği Başkanı Metin Özarslan ve çok sayıda davetli katıldı. Kongrenin hayırlı olması temennisinde bulunan Akgül, STK'ların çalışmalarını her zaman desteklediklerini belirterek, "Sivil toplum kuruluşları halkın konuşan yüzüdür" dedi.

Derneklerin kuruluş amacının, birlik ve beraberliği sağlayarak insanları bir araya getirmek olduğunu kaydeden Akgül, "Mamak, birçok hemşeri derneğinin bulunduğu bir yer. Mamak'ta yaşayan her yöre, her bölge insanımız ilçemize güzel bir renk ve zenginlik katıyor. Amacımız el ele vererek Mamak'a hizmet etmek" diye konuştu.

ANKARA'YA HİZMETE DEVAM

Tek listeyle seçime gidilen kongrede mevcut başkan Osman Emir 4. kez şube başkanlığına seçildi. Emir, 2002 yılında Muharrem Çetin'in başkanlığında kurulan derneğin, Ankara'ya ve Ankaralılara hizmet etmeye devam edeceğini vurguladı. Emir, Ankara'ya hizmet edenler olarak Ankara'mıza hizmet için çalışmalarımızı daha da hızlandıracağız diye konuştu. - ANKARA

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Başkan Akgül, Ahid Mamak Şubesi Genel Kuruluna Katıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Zeytin Dalı bölgesinde 1 asker şehit oldu Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan: Gıda, petrol ve döviz fiyatlarındaki yükseliş nedeniyle enflasyon arttı "50 yaşımda yetim kaldım" diyen VJ Bülent Çarıkçı isyan etti: Herkes ölebilir Bebeklik döneminde İspanyol gribini, 102 yaşında ise iki kere yakalandığı koronayı yendi Tuvaletini yapmak için girdiği mezarlıkta ölü bulundu Turistlerin çekildiği sahillerde yunuslardan görsel şov! Vatandaşlar telefonlara sarıldı Mehmet Ali Erbil, kızının fotoğrafındaki göğüs dekoltesinden rahatsız olunca emoji kullanarak sansür uyguladı Brezilya'da hamile taklidi yapan kadın karpuz kabuğunda kilolarca uyuşturucu kaçırmış