Son Dakika Haberleri: Başkan Akgül, Atölyeleri Denetledi

Başkan Akgül, Atölyeleri Denetledi

11 ay önce

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Mamak Belediyesi Kayaş atölyelerini yerinde denetleyerek, incelemelerde bulundu.

Başkan Akgül, Atölyeleri Denetledi, System.String[]
Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Mamak Belediyesi Kayaş atölyelerini yerinde denetleyerek, incelemelerde bulundu.

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Kayaş atölyelerinde denetim gerçekleştirdi. Daha önce Yeşilbayır'da bin metre karelik alanda atölye çalışmalarının gerçekleştiğinin ifade Akgül, "Bugün ise 4 bin metre karelik alana sahip Kayaş atölyelerimizde, altyapısı oluşturulmuş, en verimli şekilde dizayn edilmiş, son teknoloji makinelerimiz ile yeni yerimizde çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz" ifadelerini kullandı.

İlçenin ihtiyacını dışa bağımlı olmadan belediyenin kendi tesislerinde üretim yapıldığının altını çizen Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, "Mevcut personel ve malzemelerle yapılan ürünler sayesinde büyük ölçüde tasarrufta sağlıyoruz. Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzün bünyesinde bulunan atölyelerde konteyner yapımından, kamelyasına, bank yapımından, oyun gruplarına, spor aletlerinden, ahşap mobilya yapımına kadar birçok kalemde üretim gerçekleştiriyoruz. Hem ilçemizin ihtiyaçlarına göre tasarımlar yapıyoruz hem de maliyeti en aza indirgiyoruz" ifadelerinde bulundu.

Denetimde Akgül'e, Mamak Belediyesi Başkan Yardımcısı Ahmet Müfit Yıldırım, AK Parti Grup Başkan Vekili Faruk Gültekin eşlik etti. - ANKARAYayına Hazırlıksız Çıkan Pelin Çift'in 'Hastane' Gafını Erdoğan Affetmedi Merkez Bankası'nın Döviz Satışı Kararı Sonrası Dolarda Son Durum!

Muharrem İnce, AK Parti'nin Kanal İstanbul Projesi'ni Durduracağını Söyledi