Başkan Akpınar, İşçilerle Kucaklaştı - Son Dakika

Başkan Akpınar, İşçilerle Kucaklaştı

12 ay önce

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, belediye çalışanlarıyla 'Birlik ve Dayanışma' kahvaltısında buluştu.

Başkan Akpınar, İşçilerle Kucaklaştı, System.String[]

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, belediye çalışanlarıyla 'Birlik ve Dayanışma' kahvaltısında buluştu. Şantiye tesislerinde tüm birimlerin çalışanlarıyla bir araya gelen Başkan Akpınar, "5 yıl boyunca onurumla hizmet ettim, hak yemedim, işçimin alın terini korudum. Bundan sonra da emekçi kardeşlerimle omuz omuza olmaya devam edeceğim" dedi.


Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, hem temizlik hem de fen işleri şantiye tesislerinde, işçilerle kahvaltıda buluştu. Bine yakın personeliyle kucaklaşan Başkan Akpınar, 5 yıl boyunca ortaya koydukları dayanışma ve birlik mücadelesi için çalışanlarına teşekkür etti. Başkan Akpınar, kahvaltının ardından şantiye birimlerini gezerek işçilerle sohbet etti.


Görev yaptığı 5 yıllık süreçte önemli hizmetler ürettiklerini, Avrupa'ya örnek gösterilen bir kent ve belediyecilik anlayışı oluşturduklarını vurgulayan Akpınar, işçinin haklarını her zaman koruduklarını ve korumaya devam edeceklerini söyledi. Belediye çalışanları Başkan Akpınar'a çiçek takdim etti. Başkan Akpınar'ın konuşması sık sık alkışlarla kesildi.


Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, "5 yıl önce bu onurlu göreve başladım ve 5 yıl sonunda da vicdanım rahat, başım dik ve onurlu şekilde görevimi devredeceğim. Görev sürem boyunca hakkımda hiç soruşturma açılmadı. Belediyemize hiç mülkiye müfettişi gelmedi. Hiçbir ihalemiz şaibeli olmadı. Ahlaklı şekilde belediyecilik yaptık. Bunda en büyük pay sizindir. Hepinizden Allah razı olsun, hepinize teşekkür ediyorum. Haklı mücadelemde kavga etmeye, içimdeki devrimci ruhu yaşatmaya devam edeceğim ve bundan sonra da sokakta, sizlerle omuz omuza yürüyeceğim. Hakkınızı helal edin" dedi. - İZMİR

Haber Yayın Tarihi: 08.02.2019 11:10 Kaynak: İHASon Dakika

Abdullah Gül'den Elazığ depremiyle ilgili dikkat çeken çıkış: Umarım uyarıcı olur
Vatandaş, deprem bölgesine gelen İmamoğlu'na çağrıda bulundu: Müteahhitler tutuklansın Acun Ilıcalı çağrılara kulak verdi! Sosyal medya hesabından saat verip duyurdu

Son Dakika Haberleri