Başkan Albayrak Karlı ve Karamehmet Mahallelerini Ziyaret Etti - Son Dakika

Başkan Albayrak Karlı ve Karamehmet Mahallelerini Ziyaret Etti

26.12.2016 11:36
Başkan Albayrak Karlı ve Karamehmet Mahallelerini Ziyaret Etti, System.String[]

Mesaisine sabahın erken saatlerinde başlayan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kapaklı ilçesine bağlı Karlı ve Ergene ilçesine bağlı Karamehmet mahallelerini ziyaret etti.

Mesaisine sabahın erken saatlerinde başlayan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kapaklı ilçesine bağlı Karlı ve Ergene ilçesine bağlı Karamehmet mahallelerini ziyaret etti.

Mahalle sakinlerinin hal ve hatırını soran Albayrak, mahallenin sorunları hakkında bilgiler aldı ve vatandaşların isteklerini dinledi. Karamehmet Mahallesi Muhtarı Ahmet Çete ile de görüşen Albayrak, Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri de mahallelerine yaptığı çalışmalardan dolayı Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'a teşekkür ettiler. - TEKİRDAĞ

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Başkan Albayrak Karlı ve Karamehmet Mahallelerini Ziyaret Etti - Son Dakika


Son Dakika

Biden'ın Dışişleri Bakanlığı'na getireceği Blinken'ın ilk mesajı "uluslararası işbirliği" oldu Sevilen dizi Masumlar Apartmanı'nda "Kadına şiddete dur de" çağrısı G.O.R.A'daki efsane repliğiyle hafızalara kazınan oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti Skandal görüntüler! Hafter güçlerinin tatbikatında Türk bayrağı hedef olarak kullanıldı Ibrahimovic, yüzünü kullandığı için video oyunu firmasına ateş püskürdü: Size kim izin verdi! Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Son Dakika: Türkiye'de 24 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 161 kişi vefat etti, 7381 yeni vaka tespit edildi Bülent Arınç'ın oğlundan babasının istifasıyla ilgili dikkat çeken sözler: Bu denizde bir tek gemi ve tek bir reis var