Son Dakika Haberleri: Başkan Albayrak Muratlı'da Çalışmaları Yerinde İnceledi

Başkan Albayrak Muratlı'da Çalışmaları Yerinde İnceledi

3 ay önce

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Muratlı ilçesinde yapılan yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Albayrak Muratlı'da Çalışmaları Yerinde İnceledi, System.String[]
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı  Kadir Albayrak,  Muratlı ilçesinde yapılan yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan  Kadir Albayrak,  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından  Muratlı ilçesine bağlı  Mustafa Kemal Atatürk Caddesi'nde yapılan asfalt çalışmalarını inceledi.  Muratlı Belediye Başkanı  Nebi Tepe,  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Neşat Erdoğan ve Basın Yayın ve  Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı  Ahmet Rıfat Poyraz'ın bulunduğu incelemelerde Başkan Albayrak, çalışmaların son durumu ile ilgili bilgi aldı.  Tekirdağ'ın hizmetlerin en iyisine layık olduğunu ve çalışmaya devam edeceklerini belirten Başkan  Kadir Albayrak, hizmetlerin vatandaşlara hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Vatandaşlarla da bir araya gelerek sohbet eden Başkan  Kadir Albayrak, talepleri dinledi. Çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, Başkan Albayrak ve emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti. - TEKİRDAĞ
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Sırrı Bilinmeyen Balıklar! Bu Balıkları Yiyenin Başı Dertten Kurtulmuyor Lüks İçinde Yaşıyorlar! Hakan Şükür'ün Tesettürlü Eşi, ABD'de Başını Açtı
Almanya'da Türklerin Yoğun Olduğu Köln Kentine Ermeni Anıtı Dikildi