Başkan Alıcı'dan Şoförlere Buzlanma Uyarısı - Son Dakika

Başkan Alıcı'dan Şoförlere Buzlanma Uyarısı

19.01.2012 11:18
Başkan Alıcı'dan Şoförlere Buzlanma Uyarısı, System.String[]

Ankara'nın Şereflikoçhisar İlçesi Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Alıcı, şoförlere buzlanma uyarısı yaptı.

Ankara'nın Şereflikoçhisar İlçesi Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Alıcı, şoförlere buzlanma uyarısı yaptı. Alıcı, "Mecbur kalmadıkça trafiğe çıkmayın." dedi.

Türkiye genelinde etkili olan kar yağışı ve soğuk hava hayatı olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Özellikle ulaşımda sık sık aksamalara sebep olan gizli buzlanma birçok kazaya sebep oluyor.

Şereflikoçhisar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Alıcı şoförlere gizli buzlanma uyarısı yaptı. Kış mevsiminin trafik yönünde diğer mevsimlere göre riskli bir mevsim olduğunu söyleyen Alıcı, trafiğe çıkan bütün şoförlerin trafik kurallarına azami derecede dikkat etmelerini istedi. Özellikle şehirler arası çalışan kamyon ve TIR sürücülerine seslenen Alıcı, "Uzun yollarda sis ve gizli buzlanmaya dikkat etmeliyiz. Bu arkadaşlar bütün hazırlıklarını yapmadan yola çıkmamalıdırlar." uyarısında bulundu.

Başkan Alıcı'dan Şoförlere Buzlanma Uyarısı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Başkan Alıcı'dan Şoförlere Buzlanma Uyarısı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

KKTC seçimleri üzerinden polemik yaşayan Adil Gür ve Kemal Öztürk canlı yayında fena kapıştı "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti