Son Dakika Haberleri: Başkan Altepe Penaltı Attı, Bakan Çelik Kurtardı

Başkan Altepe Penaltı Attı, Bakan Çelik Kurtardı

8 yıl önce

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, baba ocağı Bursa'da ziyaret ettiği spor kulübünün futbol sahasında kaleye geçti, Bursa Büyükşehir Belediyesi Recep Altepe'nin penaltılarını kurtardı.

Başkan Altepe Penaltı Attı, Bakan Çelik Kurtardı, System.String[]

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, baba ocağı Bursa'da ziyaret ettiği spor kulübünün futbol sahasında kaleye geçti, Bursa Büyükşehir Belediyesi Recep Altepe'nin penaltılarını kurtardı. Altepe'nin iki vuruşunu kurtaran Bakan Çelik, kalesinde sadece bir gol gördü.


Yılbaşı tatili için geldiği Bursa'da, çocukluğunun geçtiği Vatan Mahallesi'ni ziyaret eden Bakan Faruk Çelik, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile birlikte Vatan si tarafından ıslah edilen Vatan Spor Kulübü'nü ziyaret etti. Antrenman yapan sporcularla birlikte futbol oynayan Bakan Çelik, kaleye geçti, Başkan Altepe de penaltı atışı yaptı. Bakan Çelik ve Başkan Altepe birlikte top sektirdi. Ardından kaleye penaltı atan Başkan Altepe, genç kaleciye gol attı. Ardından topun başına gelen Bakan Çelik 'Aynı köşeye atacağım' diyerek topa vurdu, genç kaleci başarıyla topu çeldi.


BAKAN KALECİ OLUNCA


Ardından kaleye Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik geçti. İlk penaltıyı kullanan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe, topu direğin üzerinden dışarı gönderdi. Bakan Çelik ile penaltı vuruşunu auta atan Başkan Altepe bir süre gülüştü. İkinci penatı vuruşunda Bakan Çelik'e gol atmayı başaran Başkan Altepe'nin üçüncü ve dördüncü penaltı vuruşlarını ise Bakan Çelik kurtarmayı başardı. Bakan Çelik ve Belediye Başkanı Altepe'nin futbol resitalini korumalarla, çevredeki futbolcular da izledi.

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 02:32 Kaynak: CHABu petek ile eviniz 7,5 liraya ısınacak
Tecavüz görüntüleriyle fuhuşa zorlanan kadın, yazışmaları delil olarak sundu Bakan Varank'tan KOBİ'lere faiz indirimi müjdesi: 175 baz puan düşürüldü