Kartal Belediye Başkan Öz, Elazığlılarla Kahvaltıda Bir Araya Geldi - Son Dakika

Kartal Belediye Başkan Öz, Elazığlılarla Kahvaltıda Bir Araya Geldi

20.02.2017 14:59
Kartal Belediye Başkan Öz, Elazığlılarla Kahvaltıda Bir Araya Geldi, System.String[]

Kartal Belediye Başkanı Öz, Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Derneği üyeleri ile kahvaltı yaptı. "Dernekler ile örgütlenmek, birlik olmak, aile olmak çok önemlidir" dedi.

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Derneği üyeleri ile kahvaltı programında bir araya geldi.

Kartal Cevizli Mahallesi'nde bulunan Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nde gerçekleşen kahvaltıya Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal Kaymakamı Cemil Aksak, Sultanbeyli Kaymakamı Metin Kubilay, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel, Kartal Belediyesi Özel Kalem Müdürü Banu Kocadağ, Kartal Belediyesi Meclis Üyeleri; Mehmet Tirgil, Ahmet Karakuş, Avukat Perihan Sevim, Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ömer İçmeli, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, köy derneklerinin temsilcileri, mahalle muhtarları ve dernek üyeleri katıldı.

"Dernekler ile örgütlenmek, birlik olmak, aile olmak çok önemlidir"

Konuşmasında derneklerin önemine vurgu yapan Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, "Kartal Belediyesi olarak derneklerin, sivil toplum kuruluşlarının her zaman yanında olduk. Bu anlayışla çalışmalarımıza devem edeceğiz, çünkü dernekler ile örgütlenmek, birlik olmak, aile olmak çok önemlidir. Hepinizin günü aydınlık olsun, sizleri sevgi ve saygı ile selamlıyorum" dedi. - İSTANBUL

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kartal Belediye Başkan Öz, Elazığlılarla Kahvaltıda Bir Araya Geldi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Türk gemisi için devrede! Tüm yetkililere talimat verdi Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı Sağlık Bakanı Koca, haritayla paylaştı! İşte il il aşı olanların sayısı Kuraklık tehlikesi sonrası yeni düzenleme hayata geçti! Binalarda yağmur suyu toplama sistemi artık zorunlu Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı 'La Casa de Papel' dizisinin Tokyo'su Ursula Corbero, üstsüz pozlarıyla takipçilerini mest etti 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti