Başkan Amcasından Sarı Otobüs İstedi - Son Dakika

Başkan Amcasından Sarı Otobüs İstedi

08.09.2012 11:23
Başkan Amcasından Sarı Otobüs İstedi, System.String[]

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun İzmir Enternasyonal Fuarı ziyareti renkli görüntülere sahne oluyor.

İzmir Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) ziyareti renkli görüntülere sahne oluyor.

81. kez açılan Fuarı her akşam ziyaret ederek, katılımcı firmalarla görüşen ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Kocaoğlu'nun yolu, geçtiğimiz akşam minik bir vatandaş tarafından kesildi. 5 yaşındaki Necati Tuğrul, kırmızı ışıkta geçtiğini gördüğü bir belediye otobüsünü Başkan'a şikayet etti. Başkan Kocaoğlu, hatalı sürüş yapan otobüslerin plakasının tesbit edilmesi durumunda, şoförlerine gerekli uyarıları yaptıklarını ve gerekirse ceza verdiklerini söyledi. Minik Necati'nin Başkan'dan bir de isteği vardı; " Balçova'daki tüm otobüslerin sarı olması".

(HD)

08.09.2012 10: 52: 55

TSI

NNNN - İZMİR

Başkan Amcasından Sarı Otobüs İstedi
Başkan Amcasından Sarı Otobüs İstedi
Başkan Amcasından Sarı Otobüs İstedi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Başkan Amcasından Sarı Otobüs İstedi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ünlü otobüs firmasında rezalet! Muavin, yan koltuğundaki genç kıza bakarak mastürbasyon yaptı Son Dakika! 2020 KPSS lisans sınavı sonuçları açıklandı İngiliz The Guardian: Amerikalı gençler plazmalarını satmak için bilerek koronavirüse yakalanıyor ABD eski Başkanı Obama, megafonla oy isteyerek Biden'a destek oldu Sağlık Bakanı Koca'dan 7 kritik il için gece yarısı paylaşımı: Vakalarda artış var, kurallara uyalım "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı