Başkan Ataç'a meslekte 50'nci yıl plaketi - Son Dakika

Başkan Ataç'a meslekte 50'nci yıl plaketi

04.12.2019 15:48
Başkan Ataç'a meslekte 50'nci yıl plaketi, System.String[]

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç'a Eskişehir Kütahya Bilecik Diş Hekimleri Odası tarafından meslekte 50'nci yılını doldurması dolayısıyla anı plaketi verildi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç'a Eskişehir Kütahya Bilecik Diş Hekimleri Odası tarafından meslekte 50'nci yılını doldurması dolayısıyla anı plaketi verildi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, diş hekimliği mesleğini sürdüren meslektaşları ile bir araya geldi.Eskişehir Kütahya Bilecik Diş Hekimleri Odası tarafından geleneksel hale gelen dayanışma gecesi düzenlendi. Tasigo Otel'de düzenlenen geceye, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç da katıldı. Gecede, diş hekimliği mesleğinde 25, 40 ve 50'nci yılını dolduranlara anı plaketi verildi. Meslekte 50'nci yılını dolduran Başkan Ataç'a, kendisi gibi diş hekimi olan ve derneğin yazmanlık görevini de sürdüren Dt. Cenk Ataç ile Dernek Başkanı Dt. Cihat Arkan tarafından plaket takdim edildi.

Plaketi almasının ardından duygularını aktaran Başkan Ataç, insan sağlığı açısından çok değerli bir mesleğin ferdi olmaktan dolayı gurur duyduğunu ifade ederek, "Belediye başkanlığı görevimde, aynı zamanda bir hekim olmamın faydalarını o kadar çok görüyorum ki Bir kente hekim gözü ile baktığınızda, en küçük işten en önemli projenize kadar her şey çok daha insan odaklı oluyor. Çok güzel bir mesleğimiz var, böyle bir meslekte 50'nci yılı dolduruyor olmaktan gurur duyuyorum. Meslektaşlarıma şunları söylemek istiyorum. İnsan sağlığı açısından çok değerli olan mesleğimizin kıymetini bilin. Sağlığınızı iyi koruyun ve daha çok hizmet edin. En büyük dileğim budur. Hepinize, Eskişehir halkına ve insan sağlığına hizmet edeceğiniz uzun ve sağlıklı ömürler diliyorum" dedi.

Gecede Başkan Ataç, meslektaşları ile uzun süre sohbet etti. - ESKİŞEHİR

Başkan Ataç'a meslekte 50'nci yıl plaketi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Başkan Ataç'a meslekte 50'nci yıl plaketi - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Reform görüşmelerinin ilki yarın TÜSİAD'la yapılacak Yaşlı adam, traktörünü tamir etmek isterken yanarak can verdi Tartışmalı Astrazeneca-Oxford aşısıyla ilgili bomba itiraf: Hata yaptık Son Dakika: Araç sahiplerine kötü haber! Motorine 28 kuruş zam Borsa İstanbul'un yüzde 10'u Katarlılara devredildi Son Dakika: İBB'nin 6 bin yeni taksi projesi teklifi Bakanlık ve Valilik temsilcilerinin oylarıyla reddedildi Model Brittany Rhea Phillips, üzerinden geçen aracın altında can verdi! Ezen kişi çocuğunun babası çıktı Antalya'da sokakta yunus polisi üniforması ve teçhizatı yakan şüpheli aranıyor