Başkan Atalay: Menfi Hadiseler, Birliğimizi ve Kardeşliğimizi Bozamayacaktır - Son Dakika

Başkan Atalay: Menfi Hadiseler, Birliğimizi ve Kardeşliğimizi Bozamayacaktır

01.01.2012 16:41
Başkan Atalay: Menfi Hadiseler, Birliğimizi ve Kardeşliğimizi Bozamayacaktır, System.String[]

Bingöl Belediye Başkanı Serdar Atalay, Şırnak'ın Uludere ilçesinde müessif bir şekilde hayatını kaybeden 35 kişinin ailelerinin acılarını paylaştığını ifade etti.

Bingöl Belediye Başkanı Serdar Atalay, Şırnak'ın Uludere ilçesinde müessif bir şekilde hayatını kaybeden 35 kişinin ailelerinin acılarını paylaştığını ifade ederek, "Birliğimizi ve kardeşliğimizi, yüzyıllardır hiçbir şekilde bozamamış menfi hadiseler, bu gibi olaylarla da bozamayacaktır." dedi.

Bingöl Belediye Başkanı Serdar Atalay, yaptığı yazılı açıklamada şöyle dedi:

"Bu hadisede hayatını kaybeden bütün kardeşlerimize Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyor, vefat edenlerin ailelerine de sabır ve başsağlığı diliyorum.

Bu olay, insani açıdan hiçbir şekilde kabul edilemeyecek bir vakıadır. Sebebi ne olursa olsun böyle bir hata kabul edilemez. Terörle mücadelenin sınırlarının çok iyi belirlenip, masum vatandaşların hiçbir şekilde zarar görmemesi esas olmalıdır. İlgili merciler bu olayın sorumluları hakkında her türlü soruşturmayı sonuçlandırıp, kamuoyunu aydınlatarak teskin etmelidir. Birliğimizi ve kardeşliğimizi yüzyıllardır hiçbir şekilde bozamamış menfi hadiseler, bu gibi olaylarla da bozamayacaktır.

Bu acıyı insani bir hassasiyetin gereği olarak kendi acımız gibi hissediyoruz. Bunun dışındaki her türlü istismarın da samimiyetten uzak olduğunu düşünüyoruz. Vefat eden 35 vatandaşımıza Cenab-ı Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyor, kederli ailelerine de sabrı cemil niyaz ediyorum."

Başkan Atalay: Menfi Hadiseler, Birliğimizi ve Kardeşliğimizi Bozamayacaktır
Başkan Atalay: Menfi Hadiseler, Birliğimizi ve Kardeşliğimizi Bozamayacaktır

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Başkan Atalay: Menfi Hadiseler, Birliğimizi ve Kardeşliğimizi Bozamayacaktır - Son Dakika


Son Dakika

Depremde tuzla buz olan Doğanlar Apartmanı'yla ilgili kan donduran gerçek ortaya çıktı! Belediye 2 yıl önce çürük raporu vermiş Birlikte yaşayan iki sevgili arasında çıkan kavga kanlı bitti Uzun zamandır ortalarda olmayan Mehmet Çilingiroğlu, ABD'den bombayı patlattı: Koronanın kesin tedavisi bulundu Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Güney Kore'de grip aşısı tedirginliği! Aşı yaptırdıktan sonra ölenlerin sayısı 85'e yükseldi Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 39'a yükseldi Anne ve 3 çocuğu enkaz altından çıkarılmıştı! Sağ kurtarılan bir çocuk hastanede hayatını kaybetti Şarkıcı Doğuş'tan kan donduran itiraflar: Birini öldürmeye teşebbüs ettim
20:42