Son Dakika Haberleri: Başkan Atilla, Çalışmaları İnceledi

Başkan Atilla, Çalışmaları İnceledi

2 gün önce

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, kent genelinde sürdürülen yol yapım çalışmalarını inceledi.

Başkan Atilla, Çalışmaları İnceledi, System.String[]
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, kent genelinde sürdürülen yol yapım çalışmalarını inceledi.

Yolboyu, Kuyusırtı, Güleçoba, Esentepe, Han ve Cumhuriyet mahallelerindeki çalışmaları yerinde denetleyen Başkan Atilla, çalışmalarla ilgili birim amirlerinden bilgi aldı.

Bu yıl kent merkezine 800 bin ton sıcak asfalt sereceklerini ifade eden Atilla, Diyarbakırlılara hak ettikleri hizmetleri sunduklarını söyledi.

Devletin imkanlarını ve belediyenin kaynaklarını vatandaşların hizmetine sunduklarına dikkati çeken Atilla, "Göreve geldiğimiz ilk günden bu güne kadar hiç kimseyi ötekileştirmeden çalışıyoruz. Hizmetlerimizi adil ve tarafsız bir şekilde sürdürüyoruz. Bir belediyenin yapması gereken her şeyi hemşehrilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre yapıyoruz." diye konuştu.

Atilla, kent genelinde çalışmalarının devam edeceğini sözlerine ekledi.Sanatçı Cem Adrian ve Ceylan Ertem'den İntizar Paylaşımı: Seni Seviyoruz ve Yanındayız Pensilvanya Semalarında Çarpıcı Görüntü: Gülen'i İade Edin

Başkan Erdoğan'dan Şehitler Köprüsü'nde Çarpıcı Çıkış: Ahtapotun Kollarını Kestik Vatandaşlar, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne Akın Etti! İşte Çarpıcı Fotoğraflar