Başkan Ayanoğlu'na Ziyaret - Son Dakika

Başkan Ayanoğlu'na Ziyaret

13.01.2012 09:39
Başkan Ayanoğlu'na Ziyaret, System.String[]

Davut Doğmuşöz ve yönetim kurulu üyeleri Mardin Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu'nu ziyaret etti.

Daha hızlı ve koordineli hizmet edebilmek ve sorunların daha düzenli aktarımını sağlamak için dernek kurduklarını söyleyen dernek başkanı Davut Doğmuşöz, Başkan Ayanoğlu'ndan destek istedi. Doğmuşöz, büyük işlerin yapıldığını ve devam etmekte olan dev projelerle Mardin'in adeta şantiyeye döndüğünü söyledi.

Yerel yönetimlerde muhtarların çok önemli olduğunu söyleyen Mardin Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu, "El ele vererek Mardin için çalışıyoruz. Yaptığımız yatırımları halka anlatmalı ve bize destek olmalısınız.Eğer söz konusu Mardin ise gerisi önemli değildir. Belediye olarak her zaman muhtarlarımızın yanındayız. Muhtarlarımız belediyenin gözü kulağıdır.Kurmuş olduğunuz bu dernekte yapacağınız faaliyetlerde şimdiden başarılar dilerim."dedi.

Başkan Ayanoğlu'na Ziyaret

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Başkan Ayanoğlu'na Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu