Son Dakika Haberleri: Başkan Ayaz, Din Grevlileri ile Bir Araya Geldi

Başkan Ayaz, Din Grevlileri ile Bir Araya Geldi

3 gün önce

Beşiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ve İlçe Müftüsü Abdülsamet Erkul din görevlileriyle düzenlenen istişare toplantısında bir araya geldi.

Başkan Ayaz, Din Grevlileri ile Bir Araya Geldi, System.String[]
Beşiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ve İlçe Müftüsü Abdülsamet Erkul din görevlileriyle düzenlenen istişare toplantısında bir araya geldi.

 Başiskele Belediyesi, gençlerin temel değerler eğitimine yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Başiskele İlçe Müftüsü Abdülsamet Erkul ve ilçede görev yapan din görevlileriyle istişare toplantısı düzenledi. Toplantıda gelecek nesillerin dini ve ahlaki eğitimleri üzerine neler yapılabileceği konuşuldu.

Öte yandan gerçekleştirilen istişare toplantısından sonra Başiskele'de görev yapan imam-hatiplere de Kudüs ziyareti müjdesi verildi. - KOCAELİ



Kocaeli'de Kilez Deresi, Kimyasal Madde Yüzünden Maviye Boyandı Trump Çifti Arasındaki Kriz Büyüyor! Melenia, Eşinin Elini Tutmak İstemedi

Öğretmen Öğrencisi İle Arabada İlişkiye Girerken Basıldı! Bakan Sarıeroğlu'ndan Dikkat Çeken Taşeron Çıkışı: Çılgınlık Yaptık!