Başkan Baran, Milletvekili Işık ile Köyleri Gezdi - Son Dakika

Başkan Baran, Milletvekili Işık ile Köyleri Gezdi

2 yıl önce

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık ile birlikte Körfez’in köylerinde incelemelerde bulundular.

Başkan Baran, Milletvekili Işık ile Köyleri Gezdi, System.String[]

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık ile birlikte Körfez'in köylerinde incelemelerde bulundular.


Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, eski Başbakan Yardımcısı, AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık ile birlikte Körfez'in köylerini ziyaret etti. AK Parti Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt ve ilçe yöneticilerinin de katıldığı ziyaretlerde ilk olarak Dere Köy'de vatandaşlarla bir araya gelindi. Samimi bir sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyaret kapsamında köylülerden gelen talep ve öneriler dinlendi. Ziyaretler kapsamında Milletvekili Işık ve Başkan Baran, Karayakuplu, Çıraklı, ve Himmetli Köyü'nde de ziyaretler gerçekleştirilerek vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle muhtarlarının ev sahipliğinde vatandaşla bir araya gelerek halkın istek ve sıkıntılarını dinleyen Milletvekili Fikri Işık, taleplerini not aldı ve yetkililerle birebir görüşerek sorunların giderilmesi talimatını verdi.


Körfez Belediyesi'nin köylere önemli yatırımlar yaptığını belirten ve asfaltsız köy yolunun kalmamasına dikkat çeken Milletvekili Işık, "Köylerimiz bizler için önemli. Bu bölgelerimize yapılan her yatırımı önemsiyoruz. Zaman zaman sizlerle bir araya gelerek de talep ve önerilerini dinleyerek hizmetlerimizi bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz" dedi. - KOCAELİ

Haber Yayın Tarihi: 22.10.2018 03:13 Kaynak: İHASon Dakika

Didem Soydan'dan "Seninle cinsel ilişkiye girmeden ölmek istemiyorum" diyen takipçisine cevap
Memurların mesai saati değişiyor! Esnek çalışma modeli yolda Halep'te oğlunun cansız bedeninin parçalarını toplayan anne yürek burktu

Son Dakika Haberleri