Başkan Bostancı Yıl Sonu Personel Toplantısı Yaptı - Son Dakika

Başkan Bostancı Yıl Sonu Personel Toplantısı Yaptı

31.12.2018 16:43
Başkan Bostancı Yıl Sonu Personel Toplantısı Yaptı, System.String[]

Enez Belediye Başkanı Ecz. Abdullah Bostancı, belediye personeli ve İŞKUR personelleri ile yıl sonu toplantısı yaptı.

Konuşmanın başında önceki dönem İŞKUR çalışanlarına teşekkür ederek yeni iş başı yapan İŞKUR personeline hayırlı olsun dileklerini iletti.

Konuşmasına işin ve kazancın önemine değinerek devam eden Bostancı, 100 kişinin aktif olarak şuan çalıştığını, 50 kişinin yılbaşında iş süresinin biteceğini ve 45 yeni personelin yeni işe başladığını belirtti. Yapılan zamlar ve çalışma koşullarının iyileşmesini sağlayan Cumhurbaşkanına, bakanlara ve emeği geçen herkese kendisi ve Enez halkı adına toplantıda teşekkürlerini dile getirdi.

Bir daha ki İŞKUR çalışma döneminde Enez Belediyesi, Enez Kaymakamlığı, İlçe Müftülüğü ve Orman İşletme Şefliği tarafından tahminen 100-150 kişinin istihdam sağlayacağını belirten başkan Bostancı, konuşmasını yeni yıl dileklerini ileterek sonlandırdı.

Son Dakika Güncel Başkan Bostancı Yıl Sonu Personel Toplantısı Yaptı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD polisinin şüpheli şahsı kurşuna dizdiği anların görüntüleri ortaya çıktı Hollandalı golcü Klaas-Jan Huntelaar, eski takımı Schalke 04'e geri döndü Ümitcan Uygun'un ağabeyi, Müge Anlı'yı ölümle tehdit etti Öldü diye morga kaldırılan işçi tekrar canlandı ama kurtarılamadı Meteoroloji'den 5 il için kuvvetli kar yağışı ve çığ uyarısı Estetik harikası çıktı! Survivor Nagihan'ın yeni halini görenler tanıyamıyor ABD'den Hindistan'a S-400 tehdidi: Türkiye'ye benzer yaptırımları uygularız FETÖ firarisi Hakan Şükür'ün babası, örgüte yardım suçundan hapis cezası aldı