Başkan Bünyamin Demir Güngören'de kıraathanelerde mahalleliler ile buluştu - Son Dakika

Başkan Bünyamin Demir Güngören'de kıraathanelerde mahalleliler ile buluştu

06.01.2022 14:13
Başkan Bünyamin Demir Güngören'de kıraathanelerde mahalleliler ile buluştu

Güngören Belediye Başkanı Bünyamin Demir, akşam saatlerinde kıraathanelerde yapılan 'Semt Buluşmaları' programlarıyla vatandaşlar ile bir araya geldi.

Güngören Belediye Başkanı Bünyamin Demir, akşam saatlerinde kıraathanelerde yapılan 'Semt Buluşmaları' programlarıyla vatandaşlar ile bir araya geldi. Farklı farklı mahallelerdeki buluşmalara katılan Başkan Demir, ilçe sakinleri ile sohbet ederek onların istek ve önerilerini dinledi.

Güngören Belediye Başkanı Bünyamin Demir, 'Semt Buluşmaları' kapsamında akşam saatlerinde ilçe sakinleri ile mahallelerdeki kıraathanelerde bir araya geliyor. Başkan Demir, programlara katılan ilçe sakinlerine bugüne kadar yapılan projeler ve devam eden projeler hakkında bilgilendirme yaparak, "Toplantılarımızın iki amacı var birincisi bizim size anlatmak istediklerimiz ikincisi ise sizin bizlere söylemek istediklerinizi ilk elden, birinci ağızdan anlatmanızdır" dedi.

Başkan Demir, yaptığı konuşmaların ardından toplantılara katılan vatandaşlardan gelen soruları da yanıtlıyor. Demir, 'Semt Buluşmaları'nın belirli aralıklarla ilçe genelinde devam edeceğini de belirtti.


YORUMLAR
500
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Başkan Bünyamin Demir Güngören'de kıraathanelerde mahalleliler ile buluştu - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement