Başkan Büyükkılıç Ramazan Etkinliklerini Anlattı - Son Dakika

Başkan Büyükkılıç Ramazan Etkinliklerini Anlattı

03.05.2019 11:11
Başkan Büyükkılıç Ramazan Etkinliklerini Anlattı, System.String[]

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ramazan ayının huzur içinde idrak edilmesi ve ramazanın manevi atmosferinin herkes tarafından yaşanabilmesi için bir dizi etkinlik yapacaklarını bildirdi.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ramazan ayının huzur içinde idrak edilmesi ve ramazanın manevi atmosferinin herkes tarafından yaşanabilmesi için bir dizi etkinlik yapacaklarını bildirdi.

Başkan Büyükkılıç, yazılı açıklamasında, bu yıl ramazan sokağının Kayseri Dünya Ticaret Merkezi'nde açılacağını, Büyükşehir Belediyesi'nin iftarlarının da belediye hizmet binası yanındaki Muhabbet Çay Bahçesi ve Büyükşehir Yemekhanesi'nde verileceğini kaydetti.

Büyükkılıç, önceki yıllarda Seyyid Burhaneddin Türbesi yanında kurulan Büyükşehir Belediyesi iftar sofrasının da hava koşulları ve yağmur riski nedeniyle kapalı mekana alındığını belirtti.

Öte yandan, şehir merkezindeki bazı mahallelerde ve ilçelerde de ramazan ayına özel etkinlikler gerçekleştirilecek.

İlçe ve mahallelerdeki ramazan etkinlikleri 7 Mayıs Salı günü Talas-Anayurt'ta başlayacak.

Ramazan etkinlikleri 8 Mayıs'ta Eskişehir Bağları, 9 Mayıs'ta İncesu, 10 Mayıs'ta Hacılar, 11 Mayıs'ta Ağırnas ve 12 Mayıs'ta da Mimsin'de yapılacak.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Başkan Büyükkılıç Ramazan Etkinliklerini Anlattı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı